امروز: یکشنبه 09 فروردین 1394

رباتیک آراد





ما وام ازدواج شما را در کمترین زمان ممکن برای هر بانک و شهری که بخواهید ثبت می کنیم.

شرح خدمات:
در حال حاضر ثبت درخواست وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید.
به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارایه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم . 
به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

چگونه اعتماد کنم؟
سایت کندو بیش از سه سال است که در زمینه ثبت نام وام ازدواج فعالیت دارد و تا کنون بیش از 4500 نفر را ثبت نام کرده است و این افراد موفق به دریافت وام خود شده اند. در ضمن سایت ما دارای نماد اعتماد وزارت صنایع می باشد ( بالای صفحه سمت راست ) و در سایت ستاد ساماندهی پایگاه ها اینترنتی کشور ثبت است و هرگونه تراکنشی در سایت ما قابل پیگیری است. پس با خیال راحت ثبت نام کنید و هرچه سریعتر وام ازدواج خود را دریافت کنید.
تضمین بازگشت وجه
چنانچه پس از ثبت نام در سایت کندو، خود شما موفق به ثبت نام در بانک مورد نظر شدید می توانید از قسمت "تماس با ما"، درخواست بازگشت وجه واریزی را نمایید.

*توجه داشته باشید کسانی که قبلا ثبت نام کرده اند و می خواهند بانکشان را ویرایش کنند در سایت ما ثبت نام نکنند. یا پس از حذف ثبت نام قبلی اقدام به ثبت اطلاعات در سایت ما کنند.
مراحل ثیت نام:
 1- انتخاب استان و بانک مورد نظر از لیست پایین صفحه. 
2- پرداخت هزینه ثبت نام (5000 تومان)
3- تکمیل فرم درخواست وام ازدواج موجود در سایت ما
4- دریافت کد رهگیری از طریق پیامک روی شماره موبایلی که مشتری در سایت ثبت نموده. ( وابسته به شرایط بین 1 روز تا یکماه زمان می برد )
5- مراجعه به بانک و دریافت وام پس از یک هفته
 لطفا ابتدا استان و بانک مورد نظر خود را از منوی زیر انتخاب کنید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.