کانال های تلگرام کندو

برای عضویت در کانال فرهنگیان در تلگرام کلیک کنید

روش بالا بردن رتبه های معلمان-رتبه های اصلح

دسته بندي: اخبار / اخبار فرهنگیان
15 شهریور
 
ضمن قدردانی از همکاران و دست اندرکاران برگزاری دوره مهارت آموزی در استان های مجری که با تلاش مستمر خود امکان تشکیل دوره در بازه زمانی مورد نظر را فراهم نمودند، به اطلاع می رساند:
در جلسه ستاد مهارت آموزی (ماده ۲۸ اساسنامه) مورخ ۱۳۹۶/۶/۱۲ بنا به تقاضای برخی از مدیریت های امور استانی دانشگاه، تصمیمات ذیل با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش اتخاذ گردید:
 مؤلفه «آزمون کتبی» ارزشیابی صلاحیت حرفه ای (اصلح) مهارت آموزان که قرار بود در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۱برگزار شود، به بعد از آبان ماه ۱۳۹۶ موکول شد، تاریخ دقیق آزمون، متعاقباً اعلام خواهد شد.
 مهارت آموزان در صورت کسب حد نصاب لازم در امتحانات دروس حضوری (نمره ۱۲ از هر درس و معدل ۱۴ از دروس حضوری)، موفق به راهیابی و شرکت در پودمان دوم دوره مهارت آموزی از مهرماه ۱۳۹۶ می شوند و مراتب جهت اقدام مقتضی به وزارت آموزش و پرورش اعلام می گردد.
مهارت آموزانی که حدنصاب نمره مندرج در بند ۲ را کسب نکرده باشند؛ باید در آزمون های جبرانی که ۲۵ و ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، (با هماهنگی قبلی) در استان محل آموزش برگزار خواهد شد، شرکت کنند. در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در آزمون های جبرانی، مهارت آموز امکان شرکت در پودمان دوم را نخواهد داشت.
 ارزیابی ‌های مرتبط با مؤلفه های چهارگانه ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای (آزمون کتبی، آزمون عملکردی، تدریس عملی و عملکرد فرهنگی) در حین پودمان دوم و بر اساس چارچوب و معیارهای اعلام شده انجام و فهرست نهایی مهارت آموزانی که دوره را با موفقیت گذرانده اند، مردادماه ۱۳۹۷ به وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

برای عضویت در کانال فرهنگیان در تلگرام کلیک کنید

منبع خبربازار نیوز
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها