کانال های تلگرام کندو

ثبت نام آزمون تصدی امر قضا- اعلام نتایج

دسته بندي: اخبار حوزه اشتغال / آزمون استخدامی جدید
2 بهمن
ثبت نام آزمون تصدی امر قضا- اعلام نتایج

 اعلام نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا سال 1398 ویژه داوطلبان دانشگاهی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا سال 1398 ویژه داوطلبان دانشگاهی اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 


 

فراخوان جذب داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح 98 

 

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، سازمان قضايي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران با همکاری معاونت منابع انسانی قوه قضائیه در نظر دارد، به منظور تامين نيروي قضايي خود بر اساس ماده 4 قانون دادرسي نيروهاي مسلح و موافقت رياست محترم قوه قضاييه، تعدادی از افسران ذكور واجد شرايط عضو نيروهاي مسلح را از طريق برگزاري آزمون كتبي تستی و مصاحبه‌هاي تخصصي و گزينش در مشاغل قضايي براي مناطق مندرج در اين اطلاعيه جذب نمايد.

شرايط عمومی

تابعيت اصلي كشور جمهوري اسلامي ايران.
اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ايمان و عدالت.
التزام عملی به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اصل ولايت مطلقه فقيه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان ها و گروه های غیرقانونی یا هواداری از آن ها.
طهارت مولد.
عدم اعتياد به دخانيات ، مواد مخدر و روان گردان.
حسن شهرت ، اخلاق و امانتداري.
نداشتن سابقه محكوميت کیفری.
داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كار قضايي.

شرايط اختصاصی

1- سابقه خدمت داوطلبان نيروهاي مسلح (ستاد كل نيروهاي مسلح، ارتش، سپاه پاسداران، نيروي انتظامي و وزارت دفاع) تا آخرين روز مهلت ثبت نام نبايد کمتر از پنج سال و بيشتر از شانزده سال باشد.
تبصره: به سابقه خدمت هر یک از اعضای نیروهای مسلح که به سازمان قضایی مامور شده اند و در سازمان خدمت می نمایند به ازای هر پنج سال، يك سال و حداكثر تا سه سال اضافه می شود.
2-داشتن حداكثر 40 سال سن تا آخرين روز مهلت ثبت نام.
3-داشتن حداقل مدرک کارشناسی پیوسته در یکی از رشته های گروه حقوق(کلیه گرایش ها)، فقه و حقوق اسلامی و رشته الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و مقاطع بالاتر.
دارندگان مدارک تحصیلی سطح 2 حوزوی و بالاترجمعی نیروهای مسلح
لازم به ذکر است مواد امتحانی دارندگان مدارک مذکور عبارت است از:
1- فقه شامل بیع مکاسب 2- اصول فقه شامل جلد یک کفایه الاصول: از ابتدای کتاب تا پایان المقصد الخامس
تذکر: داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری باید فارغ التحصیل رشته حقوق یا فقه و حقوق اسلامی یا الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی در مقطع کارشناسی باشند.
4- داوطلبان بايد داراي رسته اداري يا قضايي باشند.
-در خصوص سایر رسته ها، در صورت قبولی در آزمون، امکان مأموریت آنان از طریق یگان به سازمان قضائی فراهم باشد.
5- شركت در آزمون كتبي تستی و كسب حد نصاب نمره قبولي.
6-موفقيت در مصاحبه علمی شفاهی توسط هیأت احراز صلاحیت داوطلبان منصب قضا.
7- احراز صلاحیت در مرحله گزینش
8- سپري نمودن دوره كارآموزي قضايي و موفقيت در آزمون جامع پايان دوره كارآموزي.

مواد ضريب
1-آيين دادرسي كيفري (ضریب 3 )
2-آيين دادرسي مدني ( ضریب 2 )
3-حقوق جزاي عمومي ( ضریب 3 )
4- حقوق جزاي اختصاصي ( ضریب 3 )
5- حقوق جزاي نظامي ( ضریب 4 )
6-حقوق مدني ( ضریب 2 )
7-حقوق اساسي (قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران) ( ضریب 1 )

داوطلبان با مراجعه به سایت معاونت منابع انسانی و ورود به سامانه آزمون سازمان قضائی نیروهای مسلح می توانند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

۱.تکمیل تقاضانامه اینترنتی
۲. پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ ۱.20۰.۰۰۰ (یک میلیون و دویست هزار) ریال بصورت الکترونیکی در ابتدای مراحل ثبت نام
۳. فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۳- عکس ۴ × 3 که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ)
۲-۳- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
۳-۳- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×300 پیکسل و حداقل ۳۰۰ ×200 باشد.
۴-۳-تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۳- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۳- حتی الامکان عکس ، رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره-درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تذکر مهم:باتوجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می‌کنند رخ داده است، تاکید می‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۱- کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون تصدی منصب قضا ویژه سازمان قضائی نیروهای مسلح، در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بند الف و ب این اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند (ت 1) اقدام واز تاریخ 1398/09/02 لغایت 1398/09/11با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه و ورود به سامانه آزمون سازمان قضائی نیروهای مسلح نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان کلیه مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً یادآور می‌شود ثبت‌نام منحصراً به صورت الکترونیکی می‌باشد و داوطلبان لازم است از طریق سایت مذکور نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند و ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می‌باشد و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.
۲- آزمون در روز جمعه مورخ 1398/10/06 و در تهران به صورت تستی برگزار می شود.
۳- از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون تستی، برای شرکت در مصاحبه علمی دعوت به عمل خواهد آمد.
۴- کارت ورود به جلسه آزمون از روز یکشنبه مورخ 1398/10/01 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
۵- ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

از میان داوطلبانی که حد نصاب آزمون علمی را احراز نمایند به تعداد 3 برابر ظرفیت مورد نیاز، برای طی مراحل بعدی پذیرش بعمل می¬آید.
ج) تذكرات مهم:
1-مسؤوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ثبت مشخصات و ارسال مدارك به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل جذب و استخدم محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور ابلاغ ، ابلاغ صادره لغو و متقاضی به يگان اعاده خواهد شد.
2-پذيرش نهايي قبول شدگان منوط به طي مراحل ماموريت از يگان خدمتي به سازمان قضايي نيروهاي مسلح است.
3-پذيرش نهايي بر اساس سهميه هر يك از نيروهاي مسلح توسط سازمان قضايي نيروهاي مسلح تعيين مي شود.
4-انتخاب محل خدمت بعد از دوره كارآموزي، براي مناطق مورد نياز و براساس تشخيص سازمان قضايي نيروهاي مسلح خواهد بود.
تبصره1:مناطق مورد نیاز: استان سيستان و بلوچستان(زاهدان-ايرانشهر-زابل-سراوان-چابهار)، استان كردستان(سنندج-سقز و بانه)، استان آذربايجان غربي(مهاباد)، استان ايلام(ايلام)، خوزستان(دزفول-ماهشهر-اهواز)، استان بوشهر(بوشهر)، هرمزگان(بندرعباس-بندر لنگه-بندر جاسك)، استان كرمان(كرمان-جيرفت-سيرجان)، خراسان جنوبي(بيرجند).
تبصره2:با توجه به عدم نیاز سازمان قضایی در سایر مناطق، متقاضیانی که آمادگی خدمت در مناطق مذکور در تبصره ی 1 را ندارند از ثبت نام خودداری نمایند.
تبصره3:پذیرفته شدگان نهایی، متعهد می شوند تا مدتی که سازمان قضایی به خدمت آنان در محل های مذکور نیاز دارد در محل های مورد نیاز خدمت نمایند.
5-معاونت نظارت و بازرسي سازمان قضايي از طريق شماره تلفن‌هاي82902748 و82902746 – (021) در ساعات اداري، پاسخگوي سؤالات داوطلبان خواهد بود.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت منابع انسانی قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


 

 اطلاعیه دریافت کارت و مواد آزمون جذب تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم جنوب شرق کشور (منبع: پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه)

 ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم جنوب شرق کشور فعال گردید.

متقاضیانی که در مهلت مقرر (پیرو اطلاعیه ” جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور ” ) اقدام به ثبت نام نموده‌اند دعوت به عمل می‌آید تا با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط به شرح ذیل، در آزمون مذکور شرکت نمایند.

مشاهده مواد ازمون و دریافت کارت ازمون

دریافت کارت آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضاء فعال گردید.

دریافت کارت ازمون


خبر 30 مهر 98: اعلام زمان دریافت کارت آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء ویژه دانشگاهیان (منبع: سایت قوه قضائیه)

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان دانشگاهی مرحله تستی آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال ۱۳۹۸ می‌رساند، کارت‌ شرکت در‌ آزمون مذکور از روز چهارشنبه ۹۸/۰۸/۰۸ بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت در مهلت تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.


ثبت نام جذب تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم جنوب شرق کشور

 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در استانهای کرمان،هرمزگان و سیستان و بلوچستان که متقاضی ثبت نام و شرکت در جذب تصدّی منصب قضاء در سال 1398 می باشند میرساند، ثبت نام منحصراًبه صورت اینترنتی از طریق سایت دادگستری استان کرمان از روزشنبه مورخ 1398/06/02 آغاز و در روزپنجشنبه مورخ 1398/06/21 پایان میپذیرد .لذا کلیه داوطلبانی که متقاضی خدمت در مناطق محروم استانهای سیستان و بلوچستان،هرمزگان و کرمان می باشند،ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی جذب و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند

لینک ثبت نام 


 اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون تصدي منصب قضاء در سال 1398

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون تصدي منصب قضاء قوه قضائيه در سال 1398مي‌رساند كه آزمون مذكور درصبح روز جمعه مورخ 98/06/08 در21مركز استان به شرح جدول شماره 1 برگزار مي‌شود.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌از روز سه­ شنبه مورخ 98/06/05براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشورقرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد كردن اطلاعات ثبت­نامي(شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …)خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت کارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم­چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. چنانچه داوطلبي به دليل در اختيار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبي، پرونده و يا كد پيگيري مورد نياز، موفق به پرينت كارت شركت در آزمون خود نمي‌شود، لازم است بر اساس اطلاعيه پرينت كارت به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه ي رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه و نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبي و يا كد پيگيري ثبت نام اقدام نمايد.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج دربندهاي 1، 2، 3، 4، 6، 7، 9، 10 ، 11 و 12(شامل نام­ خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه، كد ملي، مذهب،سهميه ايثارگران، عنوان رشته تحصيلي، تاريخ فارغ­التحصيلي، آخرين مقطع تحصيلي، وضعيت تحصيلات تكميلي و معدل) مندرج در كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكورحداكثر تا تاريخ 98/06/08منحصراً به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه وبا ورود به قسمت ويرايش اطلاعاتنسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بند 5 (جنس) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه(به شرح جدول شماره 2)مراجعه نمايند.

2- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلبفاقد عكسمي­باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله: فاقد مُهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي­باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت وتاريخ اعلام شده در بند «ج»به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاري آزمون مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد، بديهي است در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.

تذكر:داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون و اطلاعات لازم درخصوص دفترچه‌هاي سوال از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

نماينده اين سازماندر روز پنجشنبه 98/06/07صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. براي اطلاع آن دسته از داوطلباني كه براساس توضيحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص كارت سازمان مي­گردند، شهرستانهاي محل برگزاري آزمون به شرح جدول شماره 1 مي‌باشد كه آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون هر شهرستان درجدول شماره 2 مشخص گرديده است.

د‍ – تذكرهاي‌ مهم‌

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

2- فرآيند برگزاري آزمون صبح از ساعت‌ 8:30 (هشت و سي دقيقه‌) مي‌باشد.

3- در ورودي ِحوزه­هاي امتحاني آزمون رأس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت) صبح بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.

4- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

5-لازم به تاكيد استداوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، جزوه، كتاب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن خودداري نمايند. ضمناً به همراه داشتن هرگونه وسیله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه­دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و غیره درجلسه آزمون طبق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم در آزمونهاي سراسري، موجب محروميت از گزينش در آزمون مي شود.

جدول شماره 1 – شهرستانهاي محل برگزاري آزمون استخدامي تصدي منصب قضاء قوه قضائيه در سال 1398

استان

شهرستان

محل تشكيل باجه رفع نقص

آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص

آذربايجان شرقي

تبريز

دانشگاه شهيد مدني آذربايجان تبريز

تبریز: ميدان جهاد، نصف راه، خيابان ورزش، بالاترازسالن ورزشي شهرداري

آذربايجان غربي

اروميه

دانشگاه اروميه

ارومیه: خیابان شهید بهشتی،ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه اروميه

اردبيل

اردبيل

دانشگاه محقق اردبيلي

اردبيل: انتهاي‌خيابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبيلي، ورودي اصلي دانشگاه

اصفهان

اصفهان

دانشگاه اصفهان

اصفهان: ميدان آزادي، بلواردانشگاه، درب شمالي دانشگاه ، ستاد برگزاري آزمونهاي دانشگاه اصفهان

بوشهر

بوشهر

دانشگاه خليج فارس بوشهر

بوشهر: خيابان شهيد ماهيني، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، سازمان مركزي معاونت آموزشي

البرز

كرج

دانشگاه خوارزمي پرديس كرج

كرج: حصارك ، ميدان دانشگاه

تهران

تهران

دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره

تهران: ميدان فردوسي ، خيابان انقلاب ، مابين خيابان استاد نجات اللهي و سپهبد قرني ، بن بست شاهرود

خراسان رضوي

مشهد

دانشگاه فردوسي مشهد

مشهد: بلوار وکیل آبا?


 جدول شماره 2 – نام شهرستان و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون براساس استان محل اقامت داوطلبان

استان

نام شهرستان محل برگزاري آزمون

استان محل اقامت

آذربايجان شرقي(10)

تبريز(1012)

كليه داوطلبان استان آذربايجان شرقي(10)

آذربايجان غربي(11)

اروميه(1104)

كليه داوطلبان استان آذربايجان غربي(11)

اردبيل(12)

اردبيل(1202)

كليه داوطلبان استان اردبيل(12)

اصفهان(13)

اصفهان(1310)

كليه داوطلبان استانهاي اصفهان(13)، چهارمحال و بختياري(17) و يزد(39)

البرز(40)

كرج(4008)

كليه داوطلبان استانهاي البرز(40) ، زنجان(22) و قزوين (26)

بوشهر(15)

بوشهر(1502)

كليه داوطلبان استان بوشهر(15)

تهران(16)

تهران(1607)

كليه داوطلبان استانهاي تهران(16) و سمنان(23)

خراسان رضوي(19)

مشهد(1960)

كليه داوطلبان استانهاي خراسان رضوي،(19) خراسان شمالي(20) و خراسان جنوبي (18)

خوزستان(21)

اهواز(2112)

كليه داوطلبان استان خوزستان(21)

سيستان و بلوچستان(24)

زاهدان(2418)

كليه داوطلبان استان سيستان و بلوچستان(24)

فارس(25)

شيراز(2536)

كليه داوطلبان استان فارس(25)

قم(27)

قم(2704)

كليه داوطلبان استانهاي قم(27) و مركزي (36)

كرمان(29)

كرمان(2940)

كليه داوطلبان استان كرمان (29)

کرمانشاه(30)

كرمانشاه(3024)

كليه داوطلبان استانهاي کرمانشاه(30) ، ايلام(14) و كردستان(28)

كهكيلويه و بويراحمد (31)

ياسوج (3103)

كليه داوطلبان استان كهكيلويه و بويراحمد (31)

گيلان(33)

رشت(3313)

كليه داوطلبان استان گيلان(33)

گلستان(32)

گرگان(3217)

كليه داوطلبان استان گلستان(32)

لرستان(34)

خرم آباد(3413)

كليه داوطلبان استان لرستان (34)

مازندران(35)

ساري(3527)

كليه داوطلبان استان مازندران(35)

همدان(38)

همدان(3823)

كليه داوطلبان استان همدان(38)

هرمزگان(37)

بندرعباس3709)

كليه داوطلبان استان هرمزگان(37)

 

 

 برای عضویت در کانال ویژه های استخدام در تلگرام کلیک کنید

تگ هاي مطلب: ثبت نام آزمون تصدی امر قضا, تصدی امر قضا, آزمون تصدی امر قضا, سوالات ازمون تصدی امر قضا, دانلود سوالات تصدی امر قضا
منبع خبرسازمان سنجش
تاريخ انقضاء:11/09/1398
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها