سایت کاریابی جویا کار

پاورپوینت روش استفاده از متون علمی شیمی

دسته بندي: شیمی / پاور پوینت
1 تیر

معرفی ACS

بخش انتشارات ACS سعی دارد تا برای اعضا انجمن علمی جهانی یك مجموعه جامع را با كیفیت بالا در ارتباط با شیمی و علوم مرتبط  ارائه دهد.در حال حاضر بیش از 30 مجله و نشریه ویرایش شده توسط این ناشر به صورت تمام متن(fulltext)  ارائه می شود . سالانه در حدود 140000 صفحه تحقیقاتی هم به صورت نسخه های چاپی و هم به صورت صفحات وبی منتشر می شوند و به همراه این مقدار 90000 صفحه اطلاعات نیز در شبكه در دسترس می باشند. با ایجاد ACS Journal Archives در سال 2002 دستیابی به 3 میلیون صفحه مقالات شیمی كه متعلق به سال 1879 به بعد بودند میسر گردید.

انتشارات ACS یكی از بخش های انجمن شیمی آمریكا می باشد. ACS در سال 1876 تاسیس شد و بزرگترین انجمن شیمی می با شد كه بیش از 163000 عضو دارد. ACS تحقیق های دانشگاهی و كنفرانس های علمی را نیز ارائه می نماید.

::Citation Find

از منوی كشویی نام نشریه مورد نظر خود را انتخاب و شماره جلد آن را در كادر Vol و شماره صفحه اول را در First Page قرار دهید و جستجو كنید یا با  وارد كردن  عدد (Digital Object Identifier (DOI جستجو كنید.

 جتجوی مقدماتی(Basic)

در روش جستجوی مقدماتی كلید واژه های مورد نظر خود را با استفاده از عملگرهای and، or و not در كادرهای جستجو وارد كنید.

در این روش شما می توانید فیلدهای جستجو را مشخص كنید  كه عبارتند از عنوان مقاله( Title)، نویسنده(Author)، چكیده(Abstract)، عنوان یا چكیده مقاله (Title or Abstract)، در هر جای مقاله(Anywhere in Article) می‌باشد. 

جستجوی پیشرفته (Advanced)

با استفاده از امكانات  جستجوی پیشرفته (Advanced) می توانید جستجوی خود را دقیق تر كنید.

درJournals by Name می توانید فقط نشریه یا نشریات خاصی را انتخاب كنید تا جستجوی شما فقط در این نشریات انجام شود( برای انتخاب چند نشریه از shift+click استفاده كنید) یا در  Journals by Subjects با انتخاب موضوعی خاص جستجوی خود را محدود به همان موضوع كنید.

در Timeframe با انتخاب ASAP Articles جستجو در مقالاتی صورت می گیرد كه به فرمت الكترونیكی در دسترس می باشند ولی به صورت چاپی منتشر نشده اند، با انتخاب Current + 4 Years جستجو در نشریاتی صورت می گیرد كه در 4 سال اخیر منشر شده اند، با انتخاب Archives جستجوی شما محدود به  مقالاتی می شود  كه در سالهای 1879 تا1997منتشر شده اند و با انتخاب All جستجو در تمام نشریات صورت می گیرد.

در Date Range  می توانید از لحاظ زمانی جستجوی خود را محدود به فاصله زمانی خاصی نمایید.

از منوی كشوییSort Results By می توانید مشخص كنید كه نتیجه جستجوی شما بر اساس جدید ترین مقاله (Date)، نام نشریات(Journals)  و یا مرتبط ترین مقاله(Relevance) مرتب شود.

از منوی كشویی Results Per Page می توانید تعداد نتایج جستجویی كه در هر صفحه نمایش داده می شود را انتخاب كنید.

نگاهی به متن مقاله

در صفحه نتیجه جستجو با كلیك كردن بر روی لینك Abstract چكیده مقاله را ملاحظه خواهید نمود  در صفحه چكیده مقاله با كلیك كردن لینك Journal Home Page آن نشریه و لیست مقالات آخرین شماره آن را ملاحظه خواهید نمود، با كلیك كردن Search the Journals به صفحه جستجو باز خواهید گشت،با كلیك كردن PDF version of this article و Full text in pdf متن كامل مقاله به فرمت PDF  در دسترس شما قرار خواهد گرفت و با كلیك كردن Full text in html متن كامل مقاله به فرمت HTML در دسترس شما قرار می گیرد.

در صفحه نتیجه جستجو با كلیك كردن بر روی لینك HTML متن كامل مقاله به فرمت HTML در اختیار شما قرار می گیرد با كلیك كردن لینك Journal Home Page، آن نشریه و لیست مقالات آخرین شماره آن را ملاحظه خواهید نمود، با كلیك كردن Search the Journals به صفحه جستجو باز خواهید گشت، با كلیك كردن لینك Table of Contents لیست مقالات همان شماره نشریه  در اختیار شما قرار می گیرد، با كلیك كردن PDF version of this article  متن كامل مقاله به فرمت PDF  در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

متن مقاله به دو فرمت PDF و HTML قابل بازیابی است كه فرمت دلخواه خود را انتخاب می كنیم و سپس بر روی لینك request document كلیك كنید.

برای ذخیره كردن متن مقاله اگر مقاله را به صورت PDF مشاهده می كنید بر روی آیكن  كلیك كنید و در صورتی كه متن مقاله را به صورت HTML مشاهده می كنید از منوی فایل گزینه Save As  را انتخاب كنید و آنگاه مسیر ذخیره سازی را مشخص كنید.

برای چاپ كردن متن مقاله  اگر مقاله را به صورت PDF مشاهده می كنید بر روی آیكن  كلیك كنید و در صورتی كه متن مقاله را به صورت HTML مشاهده می كنید از منوی فایل گزینه print  را انتخاب كنید.

با عضويت ويژه در سايت کندو فايل ها را با 50% تخفيف خريداري نماييد. جهت عضويت کليک کنيد
قيمت فايل:10000 تومان
تعداد اسلايدها:63
خريد فايل پاورپوينت
دسته بندی ها
تبلیغات متنی