کانال های تلگرام کندو

بسته ویژه استخدامی تامین اجتماعی -کارشناس فناوری اطلاعات

دسته بندي: بانک سوال / نمونه سوالات استخدامی / تامین اجتماعی
27 اسفند

 این پکیج ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده داوطلبان استخدامی تامین اجتماعی (ویژه رده شغلی کارشناس فناوری اطلاعات)می باشد. 

این بسته دقیقا براساس مفاد ازمون منطبق در سایت استخدامی تامین اجتماعی (www.tamin.ir) گرداوری شده است و دیگر نیازی به مطالعه سوالات اضافی و بیهوده نیست و شما طبق مندرجات اطلاعیه ازمون بایستی فقط و فقط سوالات مربوط به رشته تحصیلی خود را مطالعه نمایید این بسته کاملا مطابق اگهی ازمون بوده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در این آزمون می نماید.

لازم به ذکر است که این بسته بر اساس تجربیات چندین ساله تیم استخدامی سایت کندو در زمینه آزمون های استخدامی جمع آوری شده و کسانی که در دوره های قبل از بسته های ما استفاده کرده اند از میزان نزدیکی منابع ارائه شده توسط ما به مواد آزمون شگفت زده شده اند.

شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت.

طبق اگهی استخدام تامین اجتماعی، ازمون برای هر رشته در دو بخش سوالات عمومی و تخصصی برگزار میشود سایت کندو سوالات عمومی و تخصصی را به صورت تفکیک شده به شما عرضه می نماید (سوالات عمومی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است)

بخش اول:

سوالات عمومی:

 1- ریاضیات و آمارمقدماتی

2- زبان انگلیسی
3- زبان و ادبیات فارسی
4- آشنایی مقدماتی با رایانه
5- معارف اسلامی
6- شناخت تامین اجتماعی
7- اطلاعات عمومی
8- استعداد و هوش 
 بخش دوم:
سوالات تخصصی:
این بسته شامل بیش از 700 سوال تخصصی اعم از سوالات سیستم عامل ،ساختمان داده ها و مهندسی نرم افزار ،جزوه کامل پایگاه داده ها  و سوالات+A _ و network , و همچنین کتاب به زبان انگلیسی 700 صفحه ای security می باشد( تمامی سوالات دارای پاسخ نامه می باشد )
محتویات بسته تخصصی:

 1- سیستم عامل

2- ساختمان داده ها

3-پایگاه داده ها

4-مهندسی نرم افزار

5- +A_

 6- network

7-security

با عضويت ويژه در سايت کندو فايل ها را با 50% تخفيف خريداري نماييد. جهت عضويت کليک کنيد
تگ هاي مطلب: سوالات استخدامی تامین اجتماعی -کارشناس فناوری اطلاعات, سوالات استخدامی تامین اجتماعی سال 94, دانلود رایگان سوالات استخدامی تامین اجتماعی, سوالات کارشناس فناوری اطلاعات تامین احتماعی, دانلود سوالات استخدامی تامین اجتماعی, سوالات تخصصی تامین اجتماعی
قيمت فايل:8000 تومان
خريد فايل

جواد اله قلی در 24/06/1397 - 14:30 نوشته:

این پولی که میگیرید از سگ هم براتون نجس تر و حرام تره !!! سوالات پیام نور که رایگانه رو به اسم سوالات تخصصی آزمون استخدامی میزارید و پول حرووم هم بابتش میگیرید.... حرووووومتون باشه پولی که از این راه کثیف در میارید
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها