ثبت نام وام ازدواج
کانال تلگرام استخدام
فراخوان استخدام دولتی و خصوصی

جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دسته بندي: اخبار / استخدام / ویژه های استخدامی
7 دی

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.
حسن حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و آموزش و پرورش در شب گذشته اظهار کرد: اطلاعیه‌ای از طریق سازمان سنجش منتشر شده و پذیرفته شدگان می‌توانند با کلیک بر روی استان خود از جزئیات برنامه زمانبندی مطلع شوند.
وی ادامه داد: در این برنامه زمانبندی مشخص شده هر کدام در چه روزی، چگونه و با چه مدارکی باید برای تشکیل پرونده و مصاحبه مراجعه کنند.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد سهمیه‌های استانی متفاوت است و ممکن است مصاحبه ها در یک استان ۲۰ روز و در استان دیگر دو روزطول بکشد عنوان کرد: اما تلاش می کنیم بررسی مدارک و مصاحبه حدود سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تا پایان دی ماه به اتمام برسانیم.
حسینی درباره شکایات احتمالی شرکت کنندگان گفت: افراد اگر شکایتی دارند از طریق سازمان سنجش اقدام کنند. ما در آموزش و پرورش پاسخگوی برگزاری آزمون و شکایات ها نیستیم زیرا تصرفی در برگزاری آزمون نداشتیم.

برای عضویت در کانال ویژه های استخدام در تلگرام کلیک کنید

منبع خبرخبرگزاری ایسنا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک

محمدرسول در 9/10/1395 - 00:45 نوشته:

سلام
دررابطه با نحوه ی انتخاب سوال داشتم
کترنامه ی من نتیجه رو فقط در اولویت اول زده
میخواستم بدونم در اولویتهای بعدی هم لحاظ شده با نه؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها