وام ازدواج

ما وام ازدواج شما را در کمترین زمان ممکن برای هر بانک و شهری که بخواهید ثبت می کنیم.
شرح خدمات:
در حال حاضر ثبت درخواست وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید.
به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارایه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم . 
به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.
تضمین بازگشت وجه
فقط در صورتی که پس از ثبت نام در سایت کندو، خود شما موفق به ثبت نام در بانک مورد نظر شدید می توانید از قسمت "تماس با ما"، درخواست بازگشت وجه واریزی را نمایید. عدم ارسال درخواست بازگشت وجه از طرف شما هیچ گونه دینی را بر گردن مدیریت سایت نخواهد گذاشت.
چگونه اعتماد کنم؟
سایت کندو بیش از سه سال است که در زمینه ثبت نام وام ازدواج فعالیت دارد و تا کنون بیش از 14500 نفر را ثبت نام کرده است و این افراد موفق به دریافت وام خود شده اند. در ضمن سایت ما دارای نماد اعتماد وزارت صنایع می باشد ( سمت راست صفحه تماس با ما  ) و در سایت ستاد ساماندهی پایگاه ها اینترنتی کشور ثبت است و هرگونه تراکنشی در سایت ما قابل پیگیری است. پس با خیال راحت ثبت نام کنید و هرچه سریعتر وام ازدواج خود را دریافت کنید.
مراحل ثیت نام:
1- انتخاب استان و بانک مورد نظر
2- پرداخت هزینه ثبت نام 50000 تومان)
3- تکمیل فرم درخواست وام ازدواج موجود در سایت ما
4- انجام ثبت نام وام ازدواج شما در سایت اصلی توسط ما ( به محض باز شدن بانک شما در سایت اصلی )
5- دریافت کد رهگیری از طریق ایمیلی که مشتری در سایت ثبت نموده، پس از ثبت نام در سایت اصلی
6- مراجعه به بانک و دریافت وام