ما وام ازدواج شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برای هر بانکی که بخواهید ثبت نام می کنیم

در حال حاضر ثبت درخواست وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید. به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارایه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم . به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم.
پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.
هزینه ثبت نام برای هر نفر فقط 10,000 تومان می باشدآیا قبلا ثبت نام کردید و می خواهید بانک خود را تغییر دهید ؟

چنانچه قبلا برای دریافت وام ازدواج در سایت اصلی درخواست داده اید ولی می خواهید بانک خود را ویرایش نمایید نگران نباشید شما می توانید از طریق فرم ثبت نام در پایین همین صفحه بانک جدید خود را انتخاب کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید ما در کوتاهترین زمان در خواستتان را برای بانک جدید ثبت می کنیم


مراحل ثبت نام

Chania

اخبار وام ازدواج

فرم ثبت نام وام ازدواج

توجه نمایید که سایر اطلاعات از جمله شعبه، نام، نام خانوادگی و ... پس از پرداخت از شما دریافت می شود.

استان خود را انتخاب کنید :
شهر خود را انتخاب کنید :
بانک خود را انتخاب کنید
کدملی :
همراه:
پرداخت خود را می توانید با کلیه کارت های عضو شتاب که دارای رمز دوم هستند انجام دهید.
اگر رمز دوم ندارید می توانید هزینه ثبت نام را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید.
اطلاعات اولیه شما ثبت شد.
بعد از واریز وجه 10000 تومان به کارت 6104337888277330 (بانک ملت به نام هادی تحققی) اطلاعات زیر را تکمیل کنید
شماره کارتی که با آن پرداخت کردید :
تاریخ پرداخت:
زمان پرداخت:
:

تذکر مهم

سامانه اصلی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تحت نظر بانک مرکزی در آدرس زیر قابل دسترس می باشد و سایت ما فقط به شما در تسریع روند دریافت وام ازدوج کمک می کند.
سامانه وام ازدواج

چگونه اعتماد کنیم؟

سایت کندو دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد.

سایت کندو بیش از هشت سال است که در زمینه ثبت نام وام ازدواج فعالیت دارد و تا کنون بیش از 14500 نفر را ثبت نام کرده است و این افراد موفق به دریافت وام خود شده اند که لیست آخرین نفرات ثبت نامی را می توانید در سایت مشاهده کنید.

اگرسوالی دارید از ما بپرسید

همه روزه از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم
تلفن تماس
051-36643186

تضمین بازگشت وجه

در صورتی که پس از ثبت نام در سایت کندو، خود شما موفق به ثبت نام در بانک مورد نظر شدید می توانید از طریق تلفن تماس، درخواست بازگشت وجه واریزی را نمایید. عدم ارسال درخواست بازگشت وجه از طرف شما هیچ گونه دینی را بر گردن مدیریت سایت نخواهد گذاشت.