آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟

همین حالا به جمع بزرگترین خانواده کافی نت های کشور بپیوندید و درآمد خود را افزایش دهید

ما خدمات و راه حل هایی را به شما ارایه می دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید و درآمد کافی نت خود را به طور شگفت انگیزی بیشتر کنید. همین حالا، کاملا رایگان ثبت نام کنید و پس از تایید شدن با استفاده از خدمات باورنکردنی ما از رقبای خود پیشی بگیرید.


امکانات و خدمات ویژه ای که برای کافی نت ها داریم چیست؟

پنل پیامک رایگان
اگر پنل پیامکی می خواهید که بدون پرداخت اشتراک اولیه کلی امکانات از جمله ارسال sms حتی به آن‌هایی که پیام تبلیغاتی خود را بسته اند، را داشته باشد از پنل پیامکی ما استفاده کنید.
ثبت نام وام ازدواج برای هر بانکی که بخواهید
اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید که هنگام مراجعه به سایت وام ازدواج بانکی که مشتری شما می خواهد باز نیست و این باعث می شود مشتری خود را از دست بدهید می توانید از خدمات وام ازدواج ما استفاده کنید. بیشتر...
صفحه اختصاصی
با تکمیل ثبت نام خود در سایت کندو یک صفحه اختصاصی به نام کسب و کار شما ایجاد می شود و مشتریان شما را راحت تر پیدا می کنند. صفحه نمونه
دانلود رایگان سوالات کنکورها
اگر به دنبال مرجعی می گردید که به آسانی سوالات کنکور ها و آزمون های مختلف را بیابید و به صورت رایگان دانلود کنید و با تخفیفی باور نکردنی به آن ها دسترسی داشته باشید به بخش بانک سوال ما را سر بزنید.
اخبار کافی نت ها
چنانچه می خواهید یک قدم از دیگران جلو باشید و به محض آغاز ثبت نام های اینترنتی سریعا مطلع شوید می توانید همین حالا به طور رایگان از خدمات اطلاع رسانی ما بهره ببرید.
خرید تحقیق ها با 50 درصد تخفیف
چنانچه می خواهید به انبوهی از انواع تحقیق های عمومی و تخصصی ( فرهنگیان و ...) و مقالات دسترسی داشته باشید و همچنین قبل پرداخت وجه از محتویات تحقیق مطلع شوید بانک مقالات ما را ببینید.
همکاری در فروش
اگر کانال تلگرامی، وبلاگ،‌ سایت و یا هر رسانه دیگری در اختیار دارید می توانید به راحتی فایل های سایت ما را به اشتراک بگذارید و با فروش آن ها از طریق سیستم همکاری در فروش ما درآمد خوبی کسب کنید.
نرم افزار جامع خدمات اینترنتی
نرم افزار جامع خدمات اینترنتی این نرم افزار با قابلیت های بیشمار جهت استفاده کافی نت ها، دفاتر خدمات اینترنتی، پیشخوان ها و ... طراحی شده است. بیشتر...