شرایط وام ازدواج و سوالات متداول

اطلاعیه مهم در خصوص وام ازدواج 50 میلیون تومانی

وام ازدواج 99 برای هر یک از زوجین 50 میلیون تومان تصویب شده است و شما می توانید هم اکنون برای وام 50 میلیونی ازدواج از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

ثبت نام وام ازدواج 50 میلیون تومانی

جستجو در سوالات متداول

طرح سوال جدید

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات متدوال سایت نیست میتوانید با ثبت سوال در آینده این سوال را در لیست سوالات متدوال سایت به همراه پاسخ مشاهده کنید.

سوالات کلی در خصوص وام ازدواج

پاسخ

طبق مصوبه بانک مرکزی وام ازدواج 99 برای هر یک از زوجین 50 میلیون تومان با بازپرداخت (84 ماهه) 7 ساله می باشد. مبلغ هر قسط حدود 650 هزار تومان می باشد و 4 درصد کارمزد ( 2میلیون تومان ) می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مدت زمان تعیین شعبه با توجه به بانک انتخابی و استان شما متفاوت است. جهت اطلاع دقیق از مدت زمان تعیین شعبه و اینکه از زمان ثبت نام چقدر طول میکشد تا وام پرداخت گردد می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید. زمان تعیین شعبه بانک ها

پاسخ داده شده در:

پاسخ

وارد سایت وام ازدواج بانک مرکزی شوید و از منوی سمت راست گزینه ثبت نام جدید را انتخاب کنید. اگر بانک مورد نظر شما در سایت اصلی باز نیست از طریق سایت وام ازدواج کندو ثبت نام کنید چنانچه نیاز به پشتیبانی دارید با شماره 02191012187 تماس بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق تصویب مجلس در سال 98 دریافت وام ازدواج تنها با یک ضامن امکان پذیر است. البته بانک مرکزی نیز طی چند بخش نامه بانک ها را موظف نموده تنها با اخذ یک ضامن وام ازدواج را پرداخت نمایند و طی اخبار رسیده نیز اکثر بانک‌ها مثل ملی، ملت و ... همکاری لازم در جهت پرداخت وام ازدواج با یک ضامن را انجام می دهند. البته با این مبلغ ممکن است تعداد ضامنین بیشتر شده و 2 ضامن شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. این وام تایید شده است و از 16 فروردین 99 می توانید نسبت به ثبت نام وام ازدواج خود اقدام کنید. در سامانه بانک مرکزی نیز مبلغ وام ازدواج 50 میلیون تومان برای هر یک از زوجین قید گردیده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سامانه وام ازدواج بانک مرکزی مبلغ نمایش داده شده در صفحه شرایط وام ازدواج را هنوز بروزرسانی نکرده است اما اگر ثبت نام انجام دهید برای 50 میلیون تومانی ثبت نام می شوید. بعد از ثبت نام قسمت مشاهده وضعیت را بررسی کنید متوجه میشوید که مبلغ وام ازدواج برای شما 500 میلیون ریال درج شده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://kandoocn.com/vam/#newreg در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

1- تاریخ عقد شما از 1 فروردین 96 به بعد باشد 2- تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده باشید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

وام ازدواج پنجاه ملیونی به تمامی زوج‌هایی که تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده اند و تاریخ عقد آن ها از 1 فروردین 96 به بعد باشد تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - شما باید ثبت نام قبلی وام ازدواج خود را حذف کنید و برای وام 15 ملیونی ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است:https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مدارک کلی در تمام بانکها 1- اصل و کپی سند ازدواج . 2- اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین . 3- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دائم ) زوجین . 4- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دائم ) ضامن. 5- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین . 6- کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت . ضامن هم طبق بخش نامه بانک مرکزی به ازای هر 10 میلیون تومان 1 ضامن معتبر باید ارایه دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فعلا باید منتظر بخش نامه بانک مرکزی به بانکها باشید و بعد از اعلام برای وام 50 تومان اقدام کنید. البته شما می توانید برای قرار گرفتن در صف و اینکه به محض باز شدن این وام جلو تر از بقیه ثبت نام شوید. اطلاعات خود را در سایت ما ثبت کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا شما را در لیست افراد متقاضی وام 50 ملیون تومانی قرار دهیم و به محض اجرایی شدن این مبلغ شما را زودتر از سایرین ثبت نام کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که تاریخ عقد آن ها از 1 فروردین 96 به بعد می باشد و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 50 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند. چنانچه نیاز به پشتیبانی دارید با شماره 02191012187 تماس بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک برای پرداخت وام استعلام میگیرد و افرادی که بدهی بانکی یا چک برگشتی دارند که رفع سو اثر نکردند نمی توانند وام ازدواج دریافت کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا ثبت نام قبلی خود را حذف می کنید و سپس برای بانک درخواستی جدید ثبت نام می کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مبلغ وام ازدواج به تاریخ عقد مربوط نمی شود. بلکه بستگی دارد در هنگام ثبت نام مبلغ وام ازدواج چقدر باشد. شما می توانید امسال عقد کنید و بعد از افزایش وام ازدواج به 50 تومان اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر هنوز تعیین شعبه نشده باشید می توانید از طریق بخش حذف ثبت نام در سایت بانک مرکزی ثبت نام خود را حذف کنید و منتظر بلز شدن وام 50 تومانی شوید. اگر تعیین شعبه شده اید به بانک مراجعه کنید و اعلام کنید از دریافت وام منصرف شده اید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. وام ازدواج فقط یکبار پرداخت می شود و با افزایش مبلغ به کسانی که قبلا وام خود را دریافت کرده باشند چیزی تعلق نمی گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله، شما تا قبل از دریافت وام خود، در هر مرحله ای که باشید می توانید از دریافت وام انصراف داده و ثبت نام خود را حذف کنید و مجدد ثبت نام انجام دهید. تعداد دفعات حذف ثبت نام محدودیتی ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق مصوبه بانک مرکزی برای هر 10 میلیون تومان وام باید 1 ضامن ارایه شود. از آن جایی که مبلغ وام ازدواج 15 میلیون تومان شده است احتمالا 2 ضامن معتبر باید ارایه شود. البته این سیاست در بانک های مختلف متفاوت است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. وام پانزده میلیون تومانی تنها به کسانی که در سال 97 ثبت نام کنند تعلق می گیرد.البته شما می توانید در سایت کندو ثبت نام کنید و به محض آغاز پرداخت وام 15 تومانی ما شما در اولویت برای بانک و شعبه خواسته شده ثبت نام می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در همان لحظه ای که شما در حال ثبت نام بودید بودجه بانک شما تمام شده و بسته شده است. باید زمانی دیگر تلاش کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به آدرس https://ve.cbi.ir/GetTraceCD.aspx مراجعه کنید. اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. کد رهگیری از طریق پیامک برای شماره موبایلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید برای شما ارسال می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما می توانید در سال 97 وام ازدواج خود را در سامانه وام ازدواج بانک مرکزی ثبت نام کنید.چنانچه پیش از آن و در سال 96 ثبت نام کرده‌اید باید ثبت نام خود را حذف کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله وام ازدواج 15 میلیون تومانی به تمام کسانی که در سای 97 ثبت نام کنند و از تاریخ عقد آن ها بیش از 24 ماه نگذشته باشد تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. باید منتظر تصویب قطعی این مبلغ در صحن علنی مجلس بود. پس از تصویب با ابلاغ بانک مرکزی به شعب بانک ها و باز شدن ثبت نام در سامانه قرض الحسنه وام ازدواج بانک مرکزی می توانید اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به میزان نفرات در صف و سیاست های بانک انتخابی شما دارد. ولی معمولا کمتر از 1 ماه زمان میبرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نه چنین قانونی هنوز تصویب نشده. فعلا به دلایل نا معلوم وضعیت خدمت سربازی پرسیده می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اطلاعات وارد شده را یکبار دیگر با دقت بررسی کنید و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنید. چنانچه اطلاعات درست بود و باز هم سیستم خطا میداد با پشتیبانی سامانه وام ازدواج به شماره 021-29954848 تماس حاصل نمایید و مشکل را مطرح نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

متاسفانه شما در هنگام ثبت نام تلفن همراه خود را اشتباه وارد نموده‌اید، با پشتیبانی سامانه وام ازدواج به شماره 021-29954848 تماس حاصل نمایید و مشکل را مطرح نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با مراجعه به آدرس https://ve.cbi.ir/TasReqEditPrm.aspx می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از ثبت نام، شما می توانید آن دسته از اطلاعاتی که به صورت خاکستری رنگ نیستند را ویرایش نمایید. توجه کنید که اطلاعات خاکستری توسط ثبت احوال تایید شده است و نمی توانید آنها را تغییر دهید. ضمنا چنانچه بانک و یا شعبه خود را تغییر دهید به انتهای صف ثبت نام می روید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. شما می توانید در هر زمان که خواستید تمامی اطلاعات غیر تایید شده خود ( به صورت خاکستری نمایش داده می شوند ) را تغییر دهید. حتی زمانی که بانک شما باز نباشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - د تمامی مراحل ثبت نام وام ازدواج شما یک کد رهگیری دارید و با تغییر اطلاعات سیستم کد رهگیری جدید به شما نمی دهد.چنانچه ثبت نام شما به دلایلی حذف شود پس از ثبت نام مجدد سامانه کد رهگیری جدید به شما اختصاص می دهد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق مصوبه شورای پول و اعتبار برای دریافت تسهیلات ازدواج کمتر از 10 میلیون تومان 1 ضامن و برای تسهیلات بیشتر دو ضامن معتبر کافی می باشد که تشخیص ضامن معتبر بر عهده بانک عامل است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - هر یک از زوجین باید به طور جداگانه ثبت نام کنند و کد رهگیری مستقل دریافت نمایند. چرا که وام ازدواج به صورت جداگانه به هر کدام از آن‌ها پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. شما می توانید به طور مستقل برای خود و همسرتان ثبت نام کنید و هر کدام به طور جداگانه وام خود را دریافت نمایید. اما به منظور راحت تر شدن روند اعطای تسهیلات ازدواج بهتر است شما و همسرتان در یک بانک و یک شهر (محل سکونت مرد) ثبت نام نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

جهت ثبت نام تسهیلات ازدواج محدودیتی از لحاظ حداکثر سن وجود ندارد.اما حداقل سن ثبت نام برای متقاضیان دختر 13 و برای پسران 15 سال کامل می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - ابتدا باید برای وام ازدواج ثبت نام کنید و پس از دریافت کد رهگیری و پس از تعیین شعبه و گذراندن مراحل قانونی وام به ولی و یا قیم قانونی ایشان پرداخت می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه قبل از سال 87 وام خود را دریافت کرده باشید و اطلاعات شما در سامانه وام ازدواج درج نشده باشد می توانید برای ازدواج جدید خود که در دو سال اخیر رخ داده است ثبت نام نمایید و در صورت همکاری بانک وام خود را دریافت نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه ازدواج قبلی شما قبل از سال 87 بوده باشد و یا در ازدواج قبلی خود ( مهم نیست در چه سالی بوده باشد ) تسهیلات دریافت نکرده باشید می توانید با رعایت قوانین برای ازدواج جدید خود وام ازدواج دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما از تاریخ عقد خود دقیقا 24 ماه (‌2 سال شمسی ) فرصت دارید تا ثبت نام کنید و وام خود را دریافت نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

معمولا قبض محل سکونت و یا هر مستندی که نشان دهنده زندگی یا کار شما در ان شهر باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. حداکثر 24 ماه بیشتر نباید از تاریخ وقوع عقد گذشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مسئله بستگی به سیاست های بانک انتخابی شما دارد. برخی بانک‌ها بازنشستگان را می پذیرند و برخی خیر.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر، از آنجایی که استعلام تاریخ ازدواج به صورت آنلاین می باشد معمولا پس ثبت اطلاعات در دفاتر پس از یک روز می توانید اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما می توانید با ارایه گواهی ازدواج که از سمت سفارت ایران در خارج از کشور صادر شده و دارای مهر کنسولگری نیز باشد (که به عنوان سـند ازدواج تلقی میگردد) وام ازدواج خود را دریافت نمایید.فقط توجه داشته باشید که در هنگام ثبت نام در سامانه گزینه "اینجانب ایرانی بوده و در خارج از کشور ازدواج نموده‌ام" را انتخاب نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله، با ارایه اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسمی مورد تایید مراکز اقلیت‌های دینی در داخل کشور است که معادل عقدنامه می باشد می توانید تسهیلات ازدواج خود را دریافت نمایید.فقط دقت نمایید که در هنگام ثبت نام گزینه "ازدواج اینجانب به صورت اقرارنامه ای می باشد ( اقلیت های دینی )" را انتخاب نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اتباع خارجی هستند که در ایران ازدواج نموده و دارای تابعیت ایرانی می باشند و دارای کد کلی هستند می توانند وام ازدواج دریافت کنند.توجه کنید که در هنگام ثبت نام در سامانه گزینه "اینجانب جزو اتباع خارجی بوده و در ایران ازدواج نموده‌ام و دارای تابعیت ایرانی می باشم" را انتخاب نمایید.در صورت نداشتن شرایط فوق حسب تصمیمات متخذه اعطای تسهیلات ازدواج به اتباع خارجی امکان پذیر نمی باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

صرفا خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد (بدون در نظر گرفتن درصد جانبازی) مشمول ماده 50 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران می شوند که می باشند.توجه نمایید که مشخصات متقاضیان مشمول که در بالا قید گردیده‌اند حتما باید در یکی از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت گردد.ضمنا تعیین وضعیت ایثارگری صرفا از طریق استعلام که در سامانه ازدواج تعبیه شده و توسط کاربران شعب انجام می شود، صورت می پذیرد. لذا معرفی نامه کتبی صادره از بنیاد شهید فاقد هر گونه اعتبار می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به این دسته از متقاضیان دو برابر مبلغ پرداختی به سایرین وام داده می شود. یعنی برای مثال اگر وام ازدواج ده میلیون تومان است به کسانی که شامل این وضعیت شوند بیست میلیون وام داده می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر هنوز ثبت نام شما تعیین شعبه نشده است می توانید با مراجعه به قسمت ویرایش ثبت نام قبلی اطلاعات خود را اصلاح کنید.چنانچه شعبه از سوی بانک برای شما انتخاب شده است پس از مراجعه به شعبه موضوع را به مسئول مورد نظر اطلاع دهید، تا با توجه به امکان استعلام آنلاین وضعیت ایثارگری در صورت صحت اطلاعات وضعیت شما را تصحیح نماید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا با مطالعه پاسخ های بالا مطمئن شوید که شامل وضعیت ایثارگران می شوید. پس از اطمینان اینکه شامل این وضعیت می شوید باید یکی از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و یا شهرستان مراجعه نموده و پس از ثبت مشخصات خود در سیستم "سجایا" بنیاد شهید مجددا به شعبه تعیین شده مراجعه نماید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - استعلام وضعیت ایثارگری متقاضیان مشمول صرفاً از طریق گزینه استعلام در سامانه ازدواج امکانپذیر می‌باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. اگر در ازدواج قبلی وام ازدواج نگرفته باشند می توانند برای وام با دو برابری اقدام کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به دلیل بالا بودن تعداد متقاضیان به خصوص در بازه های پیک ثبت نام مانند انتهای و ابتدای سال روند تعیین شعبه کمی زمان بر خواهد بود. این روند معمولا برای بانک های خصوصی طولانی تر خواهد بود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

هر گاه مقابل عبارت "نام شعبه انتخاب شده توسط بانک" برایتان نام شعبه نوشته شد یعنی باید ظرف مدت 12 روز کاری به جهت دریافت وام ازدواج خود بانک مشخص شده مراجعه کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است: https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است:https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مورد در هنگام پرداخت وام ازدواج و در مرحله آخر توسط بانک استعلام گرفته می شود.اما برای ثبت نام وام ازدواج مشکلی نخواهید داشت.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از زمان تعیین شعبه همانطوری که در قسمت مشاهده وضعیت مشخص است تنها 12 روز کاری فرصت دارید تا به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و اعلام کنید که قصد دریافت وام از آن جا را دارید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اصلا گرفتن وام ازدواج به بچه دار بودن ربطی ندارد و به تمامی کسانی که 24 ماه از تاریخ عقد آن‌ها نگذشته باشد تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از پذیرش در شعبه 1 ماه فرصت دارید تا مدارک خود را ارایه داده و وام خود را دریافت نمایید در غیر این صورت جهت بهره مندی سایر متقاضیان در صف اطلاعات شما حذف شده و باید مجدد جهت دریافت وام ازدواج در سامانه ثبت نام نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما در هر مرحله ای از دریافت وام که هستید هر چند بار که بخواهید می توانید از دریافت وام انصراف دهید و مجدد ثبت نام کنید. فقط باید دقت کنید از تاریخ ازدواج شما بیش از 24 ماه نگذرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - داشتن کارت پایان خدمت برای دریافت وام ازدواج ضروری نمی باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - چنانچه سال 97 ثبت نام کنید وام پانزده تومانی به شما تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - به کسی که تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده و از تاریخ عقدش 24 ماه نگذشته باشد وام ازدواج تعلق می گیرد. حتی اگر همسرش یا خودش ازدواج مجدد داشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله امکان این کار وجود دارد اما ترجیحا برای دریافت راحت تره وام ازدواج بهتر است در بانک و شهر محل سکونت مرد ثبت نام انجام شود.

پاسخ داده شده در:

سوالات در خصوص سایت وام ازدواج کندو

پاسخ

تماس با ما 02191012187 از آن جایی که همه می خواهند برای وام ازدواج 50 میلیون تومانی در سال 99 ثبت نام کنند. صف ثبت نام بسیار طولانی شده است و بودجه برخی بانک ها تمام شده و دیگر در لیست نمایش داده نمی شوند. شما می توانید هم اکنون در سایت کندو برای وام ازدواج 50 میلیونی درخواست خود را ثبت کنید. به محض باز شدن مورنظرتان ما ثبت نام شما را برای همان بانک و شعبه دلخواه شما انجام میدهیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به دفتر اسناد رسمی که ازدواج خود را در آنجا ثبت نموده اید مراجعه کنید و از آن ها بخواهید تا موضوع را بررسی کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با شماره 05136643186 تماس حاصل نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ما به محض باز شدن بانک مورد نظر شما، طبق اطلاعات ارسالیتان، ثبت نام شما را انجام می دهیم و کد رهگیری را از طریق پیامک برایتان ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر به سایت اصلی مراجعه کنید متوجه می شوید که همه بانک ها برای استان مورد تقاضا شما باز نیستند. شما دو راه دارید یا اینکه خود شما دائما سایت اصلی را بررسی کنید و به محض باز شدن بانکتان ثبت نام خود را انجام دهید و یا اینکه کار ثبت نام وام ازدواج خود را به ما بسپارید تا ما به جای شما سایت اصلی را چک کنیم و به محض بودجه دار شدن بانک شما ثبت نامتان را انجام دهیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

متاسفانه عده ای سودجو باعث بی اعتمادی مردم به همه سایت های اینترنتی شده‌اند. اما در نظر داشته باشید که همانطور که پلیس فتا بارها تاکید کرده است تنها سایت‌هایی قابل اعتماد هستند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند و خوشبختانه سایت کندو دارای این نماد معتبر از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد.ضمن اینکه شما می توانید با مراجعه به صفحه "نظرات کاربران ثبت نام شده" به آدرس https://kandoocn.com/vam/comments.php از حسن انجام کار ما مطلع خواهید شد.همچنین در قسمت تماس با ما می توانید آدرس پستی ما و تلفن های تماس ما را مشاهده کنید و در هر زمان جهت رفع مشکل خود با ما تماس بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

توجه داشته باشید که شما می توانید از طریق آدرس اینترنتی https://ve.cbi.ir/TasTrace.aspx با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری نسبت به وضعیت خود اطلاع پیدا کنید. هر گاه مقابل گزینه "نام شعبه انتخاب شده توسط بانک" نوشته ای درج شد می توانید با در دست داشتن مدارک خود به شعبه مشخص شده مراجعه نمایید.پیشنهاد می کنیم هر 3 روز یکبار با مراجعه به صفحه مشاهده وضعیت سایت اصلی وضعیت خود را بررسی کنید.دقت کنید که در صورت تعیین شعبه از سوی بانک و عدم مراجعه شما پس از 12 روز ثبت نام شما حذف می گردد و باید مجدد اقدام به ثبت نام نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از قسمت مشاهده وضعیت سایت کندو وارد شوید و مطمئن شوید که وضعیت شما در انتظار باز شدن بانک است.توجه داشته باشید که ممکن است بانکی در فلان تاریخ باز بوده است اما تعداد محدودی بودجه داشته است و ما فقط به همان اندازه می توانستیم ثبت نام انجام بدیم.شما نیز باید منتظر باشید تا نوبت شما برای ثبت نام برسد و ان شا الله ثبت نام شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه سال 97 در سایت کندو ثبت نام کنید به محض باز شدن بانک مورد نظرتان برای وام 15 تومانی ثبت نام می شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام در سایت ما دارای دو مرحله است. در فرم اولیه فقط استان، بانک، شماره همراه و کد ملی شما دریافت می شود و پس از پرداخت فرمی دقیقا مشابه به آن چه در سایت اصلی مشاهده می کنید به شما نمایش داده می شود و سایر اطلاعات از شما اخذ می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با پشتیبانی سامانه وام ازدواج به شماره 021-29954848 تماس حاصل نمایید و مشکل را مطرح نمایید. به هیچ عنوان از سایت کندو اسمی نبرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

توجه کنید که حتما باید هر کدام از شما یک ثبت نام جداگانه انجام دهید سپس در فرم ثبت نام قسمتی وجود دارد که کد ملی همسرتان را از شما می خواهد. در آن قسمت کد ملی همسر خود را وارد نمایید تا در یک بانک و شعبه ثبت نام شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از پرداخت هزینه به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل می شوید آن جا روی ویرایش اطلاعات کلیک کنید و ساسر اطلاعات خواسته شده مانند نام نام خانوادگی و غیره را وارد کنید.سپس پیامکی مبنی بر تایید اطلاعات شما از سمت ما ارسال می شود. منتظر باشید تا ثبت نام شما در سایت اصلی انجام شود و کد رهگیری 10 رقمی برایتان ارسال شود.کد 12 رقمی که شما می فرمایید مربوط به پرداخت شما می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از اینکه ما شم ارا در سایت اصلی ثبت نام کردیم یک کد رهگیری 10 رقمی برای شما ارسال می گردد که با استفاده از آن کد رهگیری و کد ملی تا می توانید برگه های خود را از سایت اصلی پرینت بگیرید و به بانک ارایه دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان مشخصی برای ثبت نام وجود ندارد و این مسئله به عوامل مختلفی از جمله بانک و استان شما بستگی دارد. اما شما می توانید از طریق شماره های سایت کندو که در قسمت تماس با ما درج شده زمان تقریبی ثبت نام خود را مطلع شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان دو ثبت نام همزمان وجود ندارد. بنا بر این با بازشدن بانک جدیدتون چنانچه ثبت نام قبلی شما تعیین شعبه نشده باشد ما آن را حذف و ثبت نام قبلی را برای شما انجام میدهیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید قسمت نظرات سایت ما را مطالعه کنید تا از کیفیت کار ما آگاه شوید.

پاسخ داده شده در:

سوالات شخصی کاربران

پاسخ

بله تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله شما می توانید وام ازدواج دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به قسمت ثبت نام جدید وام ازدواج بروید و اطلاعات خود را وارد کنید چنانچه بدون خطا وارد سامانه ثبت نام شد یعنی ثبت نام قبلی شما حذف شده است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تعلق می گیرد. اصلا دریافت وام ازدواج به داشتن و نداشتن فرزند مربوط نمی شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر تا کنون به طور رسمی ازدواجشان ثبت نشده امکان دریافت وام را با ثبت رسمی عقدشان دارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام خیر مدت زمان بازپرداخت برای همه یکسان می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله در صورت تصویب وام 30 تومانی اگر بعد از تصویب ثبت نام کنید می توانید 30 تومانی دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - اصلا دیگر گزینه غیر نقدی حذف شده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر از تاریخ عقد شما نباید بیش از 24 ماه گذشته باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ملاک تاریخ عقد می باشد. می توانید با شماره 02191012187 تماس بگیرید تا دقیق تر بررسی شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر این وام در مجلس تصویب شود باید منتظر باز شدن این ثبت نام در سامانه بانک مرکزی باشید. احتمال زیاد از اردیبهشت 99 قابل دریافت خواهد بود در سال 98 که وام افزایش یافت از 10 فروردین در سایت بانک مرکزی قابل ثبت نام بود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ عقد برای پرداخت وام 30 تومانی ملاک نیست و چنانچه شما بعد از باز شدن ثبت نام وام 30 ملیونی اقدام به ثبت نام در سایت اصلی وام ازدواج کنید می توانید از آن بهره مند شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله . اگر تاریخ عقد رسمی مربوط به بعد از سال 9 باشد می توانند وام ازدواج دریافت کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر مشکلی ندارد و با ارایه مدرک مستند سکونتی می توانید وام خود را از همان زنجان دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی ندارد. فقط آدرس شما باید نزدیک بانکی که می خواهید از آن وام بگیرید باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

هنوز زمان باز شدن ثبت نام 30 ملیونی مشخص نشده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

وام ازدواج محدودیت سنی ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است: https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که ثبت نام 30 تومانی تایید نشده است و در سامانه این عدد تایید نشده اگر ثبت نام کنید همان 15 تومان را دریافت می کنید . پس اگر می خواهید وام 30 ملیونی دریافت کنید باید منتظر تصویب در مجلس و باز شدن ثبت نام در سامانه بانک مرکزی باشید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ عقد ملاک نیست و اگر بعد از تایید وام 30 تومانی در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ثبت نام کنید می توانید از این وام با مبلغ هر زوج 30 میلیون تومان بهره ببرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در صحن علنی مجلس تصویب شود به احتمال زیاد از ابتدای اردیبهشت 99 قابل دریافت خواهد بود. سال 98 از 10 فروردین عملیاتی شد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

وام ازدواج به همه پرداخت می شود و بر اساس مصوبات چیزی مبنی بر عدم پرداخت به کارمند های بنک وجود ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر فقط در صورت عقد محضری و دایم وام تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

24 ماه از تاریخ عقد فرصت دارید ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. فقط کارت ملی ایشون لازم هست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان دقیق باز شدن بانک‌ها مشخص نیست اما می توانید در سایت ما درخواست بدید و به محض باز شدن ما شما را ثبت نام می کنیم

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید ثبت نام فعلی خود را حذف کنید و منتظر افزایش وام ازدواج به 50 میلیون تومان باشید. پس از باز شدن وام 50 میلیونی اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که رفع سوء اثر نکنند نمی توانند وام را بگیرند زیرا بانک استعلام میگیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه قبلا وام ازدواج دریافت نکرده باشید می توانید دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اصلا گرفتن وام ازدواج به داشتن و نداشتن بچه مربوط نمی شود. و شما اگر 2 سال از تاریخ عقد نگذشته باشد می توانید وام ازدواج خود را بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر از ازدواج دوم شما بیش از 24 ماه نگذشته باشد می توانید دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از حذف ثبت نام قبلی بلافاصله می توانید جهت ثبت نام جدید اقدام کنید. دقت کنید برای دریافت وام ازدواج 2 سال از تاریخ عق فرصت دارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. هنگام پرداخت وام ازدواج استعلام گرفته می شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله افرادی که کد ملی دارند می توانند برای وام ازدواج اقدام کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله بعد از باز شدن ثبت نام 30 تومانی در سایت اصلی ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با شماره 02191012187 تماس بگیرید و کد ملی خود را اعلام کنید تا همکاران ما بررسی کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

یک روز پس از ثبت ازدواج در دفاتر ازدواج

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق قوانین مبلغ وام ازدواج هر چقدر که باشد برای فرزندارن جانبارن 2 برابر خواهد بود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای دریافت وام فعلی اقدام نکنید تا حذف شود. سپس بعد از باز شدن ثبت نام برای وام 30 تومانی اقدام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید از بانک بپرسید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مدت زمان مشخصی ندارد و بسته به بانکی که در آن ثبت نام کرده اید ممکن است از 1 روز الی چند ماه زمان ببرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست معمولا بانک ها از 15 بهمن تا 15 فروردین وامی پرداخت نمی کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مورد به این معناس که هیچ بانکی در استان شما در لحظه مراجعه شما به سایت دارای بودجه نیست. می توانید زمان دیگری به سایت مراجعه کنید و یا اینکه ثبت نام خود را به ما بسپارید تا به محض بودجه دار شدن بانک مورد نظرتان شما را ثبت نام کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه در ازدواج قبلی خود وام نگرفته باشید و از تاریخ عقد شما در ازدواج جدید بیش از 2 سال نگذشته باشد می توانید وام خود را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - هیچ کس نمی تواند ضامن خودش شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی وام نگرفته باشند بله می توانند. برای بررسی دقیق تر با شماره 02191012187 تماس بگیرید و شماره ملی همسر خود را جهت بررسی اعلام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای هر یک از زوجین به طور جداگانه واریز می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله . تاریخ عقد ملاک نیست. بلکه مهم این است که بعد از باز شدن ثبت نام وام 30 تومانی در سایت اصلی ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید از قسمت ثبت نام جدید در سایت بانک مرکزی استفاده کنید و یا با شماره 02191012187 تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی‌تان کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://kandoocn.com/vam/#newreg در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا امروز که 27 بهمن 97 می باشد هنوز تصویب نهایی مجلس نرسیده است ولی به احتمال زیاد وام ازدواج از سال 98 به 30 ملیون افزایش پیدا خواهد کرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بهتر است از شعب پرسیده شود اما با توجه به مبلغ سنگین وام معمولا وثیقه متناسب با خود مبلغ نیاز می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در سایت اصلی کد ها را با کد ملی خود وارد کنید. با هر کدام وارد شد آن کد رهگیری صحیح می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به شرایط بانکی دارد که می خواهید از آن وام بگیرید. برخی بانک ها اصلا نیازی به دادن سفته ندارند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله در سال 98 به هر یک از زوجین مبلغ 30 ملیون به عنوان وام ازدواج پرداخت می شود و تاریخ عقد ملاک نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر این خلاف قوانین می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر تاریخ عقد شما بعد از 1 فروردین 96 باشد می توانید وام ازدواج ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر الزامی وجود ندارد. کارت یارانه فقط در صورت داشتن می تواند بخشی از ضمانت شما را تامین کند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. تنها مبلغی که از تمامی وام های قرض الحسنه کم می شود کارمزد 4 درصدی می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر حداکثر مهلت ثبت نام برای دریافت وام ازدواج 2 سال از تاریخ عقد می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنین بخشنامه ای وجود ندارد و تنها تعیین وضعیت خدمت احباری می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر مشکلی نیست. اطلعات عقدنامه به صورت انلاین از ثبت احوال دریافت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از تاریخ عقدی که در سند ازدواج شما درج شده بیش از دو سال نگذشته باشد. بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر نباید از عقد شما بیش از 24 ماه گذشته باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حداکثر مهلت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان دقیق باز شدن بانک‌ها مشخص نیست اما می توانید در سایت ما درخواست بدید و به محض باز شدن ما شما را ثبت نام می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. برای هر یک از زوجین مبلغ به حساب خود فرد واریز می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - وام ازدواج فقط یکبار تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فقط خود شما می توانید وام ازدواجتان را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر کپی پشت و رو کارت ملی خود را دارید و قبلا در آن شعبه حساب داشته اید احتمالش وجود دارد. اما در غیر اینصورت خیلی بعید است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما می توانید از صفحه سایت کدام بانک برای ثبت نام وام ازدواج باز است ؟ به نشانی https://kandoocn.com/vam/lastbanks.php وضعیت بانک خود را مشاهده کنید. دقت کنید که اگر مدت زیادی است بانک مورد نظرتان باز نشده بهتر است برای ثبت نام در بانکی دیگر اقدام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که در سیستم بانکی چک شما رفع اثر نشود امکان دریافت هیچ وامی را نخواهید داشت

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر . فقط به افرادی که عقد رسمی کرده باشند و دارای سند ازدواج هستند وام ازدواج پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به بانک انتخابی شما متفاوت خواهد بود. می توانید با مراجعه به شما از شرایط ضامنین اگاه شوید. معمولا هر 10م تومان یک ضامن نیاز هست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. نباید تاریخ عقد شما بعد از 1 فروردین 96 باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در حال حاضر که در دی ماه سال 97 هستیم بانک های ملی و سپه بالاترین سرعت را در پرداخت وام ازدواج دارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید با ثبت نام در سامانه وام ازدواج کندو با سرعت بیشتری وام ازدواج خود را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر وام خود را دریافت نکردید قطعا به شما تعلق می گیرد. برای بررسی وضعیت به سایت ve.cbi.ir مراجعه کنید و از قسمت ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنین قانونی وجود ندارد و الزامی به یکی بودن شعبه ضامن نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای دریافت وام ازدواج ارایه کارت پایان خدمت نیازی نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در تعداد ثبت نام و حذف وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حداکثر تا 15 اسفند ماه تکلیف این موضوع مشخص می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله به کلیه کسانی که بیش از دو سال از تاریخ عقدشان نگذشته و تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده اند وام 30 میلیون تومانی تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به سایت اصلی مراجعه کنید و از قسمت ثبت نام وام ازدواج اطلاعات خود را وارد کنید. اگر خطایی نداد می توانید برای دریافت وام ازدواج اقدام نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید نام استان خود را اعلام کنید. برای اطلاع دقیق با شماره 02191012187 تماس بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

وام ازدواج تنها به کسانی تعلق می گیرد که قبلا وام نگرفته باشند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام خیر امکان دریافت مجدد وام ازدواج برای کسانی که قبلا وام گرفته‌اند وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع بسته به سیاست های بانک مورد نظر شما متفاوت است. برخی بانک‌ها قبول می کنند و بسیاری از آن‌ها قبول نمی کنند. لطفا به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و این مورد را سوال کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حتما باید با مراجعه به دفترخانه عقد خود رابه صورت رسمی ثبت نمایند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به طور معمول باید 4 ضامن داشته باشید اما باز هم نسبت به سیاست های بانک انتخابی شما متفاوت است و باید با مراجعه به شعبه انتخابی از آن‌ها سوال کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما فقط تا زمان انقضا ثبت نام فرصت دارید به بانک مراجعه کنید و مدارک خود را ارایه دهید. چنانچه تاریخ گذشته باید مجدد ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. ثبت نام در سامانه به منزله امکان دریافت وام می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

کسانی که قسط معوق در سیستم بانکی دارند و یا چک برگشتی امکان دریافت هیچ وامی را ندارند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - فرصت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فقط 2 سال فرصت دارید تا وام ازدواج ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک انصار در بسیاری از استان‌ها خیلی با فاصله زمانی زیاد به لیست بانک های دارای بودجه می پیوندد. پیشنهاد ما دریافت وام از بانکی دیگر است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر باید ثبت نام قبلی خود را حذف کنید و مجدد برای مشهد ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر مهلت دریافت وام ازدواج 2 سال است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. متاسفانه مدت زمان دریافت وام حداکثر 24 ماه از تاریخ عقد می باشد و به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از 15 اردیبهشت ماه برخی بانک ها شروع به پرداخت کرده اند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی وام نگرفته باشید و از ازدواج جدید شما بیش از دو سال نگذشته باشد می توانید وام ازدواج خود را دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اید و از ازدواج جدید شما بیش از 2 سال نگذشته می توانید وام ازدواج خود را دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تمام کسانی که از تاریخ عقد آن‌ها بیش از 2 سال نگذشته است چنانچه بعد از اجرایی شدن وام 30 ملیونی اقدام به ثبت نام کنند می توانند آن را دریافت کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست های بانک های مختلف متفاوت می باشد اما با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی به ازای هر 10میلیون تومان بانک 1 ضامن معتبر نیاز است. که تعریف ضامن معتبر نزد بانک های مختلف تفاوت دارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ عقد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر منظور شما کسر از حقوق هست که باید مجدد به اداره صدور کننده مراجعه کنند و نامه جدید بگیرند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است:https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از ازدواج دوم بیش از 2 سال نگذشته باشد. بله تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می توانید ثبت نام فعلی خود را حذف کنید و پس از آغاز وام 30 میلیونی اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه وکالت داشته باشند از شما بله می شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه قبلا وام دریافت نکرده باشید و از تاریخ عقدتان بیش از دو سال نگذرد می توانید وام ازدواج دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه قبلا وام ازدواج دریافت نکرده باشید و از ازدواج جدید شما بیش از 24 ماه نگذشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تمامی کسانی که تا کنون وام ازدواج نگرفته‌اند و بیش از 24 ماه از تاریخ عقد آن‌ها نگذشته می توانند برای وام 30 وام ازدواج 30 میلیون تومانی اقدام کنند. در هر مرحله ای که هستید می توانید ثبت نام قبلی خود را حذف کنید و پس از باز شدن وام 30 تومانی اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی نداره و اگر تاریخ عقد 96 97 98 باشد می توانید در سال 99 برای وام 50 میلیونی ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر در همان سال 99 ثبت نام وام ازدواج را انجام دهید به شما 50 میلیونی تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است:https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با مراجعه به یکی از شعب سوال بفرمایید. اما ضمانت کسی که وام گرفته به طور قانونی مشکلی ندارد. مگر اینکه ضامن شما برای دریافت وام ازدواجتان همان کسی باشد که شما در وام دیگری ایشان را ضمانت کرده‌اید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک مرکزی در این خصوص بخش نامه ای را به بانک‌ها ابلاغ کرده است ولی بانک‌ها به طور سلیقه ای ان را اجرا می کنند. می توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی اطلاعات دقیق کسب کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر وام خود را دریافت نکرده اید می توانید مجدد اقدام به ثبت نام کنید و نسبت به دریافت وام 30 میلیون تومانی اقدام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می توانند وکالت کاری تنظیم کنید در یک دفتر خانه شهری که هستید و آن را از طریق پست برای پدر همسرتان در مشهد بفرستید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا این لحظه یعنی مهر ماه 97 خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مورد بستگی به وضعیت بودجه بانک رسالت و استان مورد تقاضای شما دارد و زمان دقیقی برای آن تعیین نشده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به قسمت ثبت نام وام ازدواج در سامانه بانک مرکزی مراجعه کنید و اطلاعات ایشان رو بزنید اگر قبلا وام گرفته باشند خطا میدهد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

معمولا بسته به زمانی که درخواست وام را ارسال کرده‌اید و بانک انتخابی این زمان متفاوت خواهد بود. مثلا اگر در ماه های بهمن یا اسفند اقدام به دریافت وام کنید قطعا مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید و در ماه میانی سال مدت کمتری.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از لحاظ قانونی منعی برای دریافت وام ازدواج ندارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا از طریق سفارت ازدواجتان را ثبت کنید سپس هنگام ثبت نام در سایت گزینه "اینجانب ایرانی بوده و در خارج از کشور ازدواج نموده ام " را انتخاب کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان ویرایش استان وجود ندارد. باید ثبت نام قبلی خود را حذف کنید و مجدد اقدام به ثبت نام برای استان جدید کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - فقط به کسانی تا کنون وام ازدواج دریافت نکردند وام تعلق می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از تکمیل مدارک معمولا در مدت یک هفته انجام می شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - مهلت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق مصوبه جدید اگر تاریخ عقد شما بعد از 1 فروردین 96 باشد می توانید وامتان را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر وام 30 میلیون تومانی ازدواج به کسانی تعلق می گیرد که تا کنون وام ازدواج خود را دریافت نکرده‌اند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. در قانون منعی برای پرداخت وام به افرادی که سربازی نرفته‌اند وجود ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فقط در صورتی که در ازدواج اول وام ازدواج نگرفته باشید بله تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست و به بانک و استان انتخاب شما وابسته است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بنیاد شهید استان مورد نظر باید مراجعه کنید. اگر اسم ایشان در سیستم باشد به صورت خودکار مبلغ 60 میلیون به ایشان تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از قسمت استعلام و چاپ کد رهگیری در سایت اصلی اقدام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ وقوع عقد ملاک می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما امکان دریافت وام ازدواج را ندارید مهلت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه از تاریخ عقد محضری شما بیش از 2 سال نگذشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام نگرفته باشند ثبت نام وام ازدواج قبلی اهمیتی ندارد مجدد که ازدواج کنند می توانند برای دریافت وام ازدواج اقدام کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست بانک دارد اما اکثر بانک ها باید ضامن ساکن همان شهر باشد. می توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک مورد تقاضا موضوع را جویا شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر چک خود را رفع اثر کرده باشید بله می توانید و در غیر اینصورت اگر 10 سال هم بگذرد باز نمی توانید نه وام ازدواج و نه هیچ وام دیگری دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله کلیه افرادی که تاریخ عقد آن ها بعد از 1 فروردین 96 باشد و تا کنون وام نگرفته اند می توانند وام ازدواج دریافت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده باشید و از تاریخ ازدواج جدیدتون 24 ماه نگذشته می توانید دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق بخشنامه بانک مرکزی چنین امکانی فراهم است. منتهی باید به شعب بانک مراجعه کنید و ببینید همکاری می کنند یا خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر از تاریخ عقد محضری شما بیش از 24 ماه نگذشته می توانید وام ازدواج دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید سریعا ثبت نام قبلی خود را حذف کنید و به محض باز شدن 30 میلیون تومانی ثبت نام کنید. در غیر اینصورت اگر قبل سال 98 اقدام به ثبت نام کنید وام 15 میلیونی ازدواج به شما تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق قانون یکنفر اما متاسفانه بانک ها قانون را به درستی اجرا نمی کنند و هر طور که صلاح بدانند اقدام می کنند. بهترین راه این است که از بانک مورد نظر سوال کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بچه دار شدن منافاتی با دریافت وا مازدواج ندارد و شما می توانید وام خود را دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - متاسفانه مهلت قانونی شما برای ثبت نام وا مازدواج به پایان رسیده است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله کلیه افرادی که تاریخ عقد آن ها بعد از 1 فروردین 96 باشد و تا کنون وام نگرفته اند می توانند وام ازدواج دریافت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر قبلا وام ازدواج دریافت نکرده باشید و از ازدواج جدیدتون بیش از 2 سال نگذشته باشد می توانید وام را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله مشکلی در محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد و می توانید وام خود را از هر شهری که ساکن آن هستید دریافت کنید حتی زوجین می توانند از دو شهر متفاوت وام ازدواج خود را دریافت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر فقط افرادی تا کنون وام نگرفته اند می توانند وام ازدواج دریافت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر پس از طلاق امکان دریافت وام ازدواج وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر مهلت قانونی شما جهت دریافت وام ازدواج به پایان رسیده است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی در این زمینه وجود ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از قسمت ویرایش ثبت نام سامانه بانک مرکزی به نشانی https://ve.cbi.ir/TasReqEditPrm.aspx مراجعه کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. باید به شعبه مراجعه کنید و در خواست ابطال ثبت نام را بدهید و یا اینکه بدون مراجعه به شما و صبر کردن تا زمان انقضا ثبت نام خودکار حذف شوید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر بانک برای پرداخت استعلام میگیرد و افرادی که بدهی بانکی یا چک برگشتی دارند نمی توانند وام ازدواج دریافت کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به رزمندگان سهمیه ایثارگری برای وام ازدواج تعلق نمی گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

هر فرد باید خودش برای افتتاح حساب به شعبه مراجعه کند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر تاریخ ازدواجشون الان ثبت شود مشکلی برای دریافت وام نخواهند داشت.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر متاسفانه فقط به مزدوجین بعد از 1 فروردین 96 وام تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق قانون تعلق می گیرد لطفا به سرپرستی آن بانک مراجعه کنید و یا از طریق بانک دیگری اقدام به دریافت وام ازدواج کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مقداری از مبلغ واریزی بابت کارمزد کسر می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر حداکثر مهلت دریافت تسهیلات ازدواج 24 ماه است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست ها و منابع بانک این زمان متغیر می باشد. اما معمولا یکماه پس از تکمیل مدارک وام واریز می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در هنگام ثبت نام در سامانه بانک مرکزی آدرس درخواستی را آدرس محل کار خود وارد نمایید مشکلی ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

توجه نمایید که اطلاعات فردی از سامانه ثبت احوال دریافت می گردد. برای رفع این مشکل به نزدیکترین شعب ادارات ثبت احوال مراجعه کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی ندارد و می توانید تنهایی برای دریافت وام ازدواج اقدام کنید. ثبت نام وام ازدواج به صورت مستقل و جدا از هم می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از تاریخ عقد شما بیش از 2 سال نگذشته باشد می توانید از وام ازدواج استفاده کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. وام ازدواج هر فرد به طور جداگانه مربوط می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مدت زمان تعیین شعبه دقیق نیست و با توجه به عوامل مختلف متغیر خواهد بود. پیش نهاد ما این است که منتظر بمانید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

1- زمان تعیین شعبه با توجه به بانک و نفرات در صف متفاوت هست و زمان خاصی ندراه 2- شما 24 ماه از تاریخ عقدتون فرصت دارید وام بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

کسی که قبلا وام نگرفته است وام 30 میلیونی به او تعلق می گیرد و ربطی به مبلغ دریافتی همسرش ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید از خود بانک سوال بفرمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. برای باز کردن حساب و گرفتن استعلام های بانکی داشتن کارت ملی و سریال آن الزامی می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برید داخل سایت وام ازدواج از قسمت ثبت نام اطلاعات خودتان را وارد کنید. اگر ثبت نام فعال داشته باشید خطا خواهد داد. ضمنا می توانید با ما نیز تماس بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما در هر شهری که زندگی می کنید و یا محل کار شما باشد می توانید وام ازدواج بگیرید و به محل عقد شما مربوط نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق بخش نامه موجود در سایت بانک مرکزی به ازدواج دوم در صورتی که قبلا وام ازدواج نگرفته باشید وام تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله به شما تعلق می گیرد. ضمن اینکه چون فرزند شهید هستید مبلغ پرداختی به شما دو برابر خواهد بود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر مهلت دریافت وام دو سال است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی وام نگرفته باشید بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. ولی اگر کارمزد را برای شما اقساطی کرده باشند در ابتدای هر سال کارمزد کم می شود که هر سال این مبلغ کاهش پیدا می کند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر وام ازدواج فقط یکبار پرداخت می شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید از بانک بپرسید. فقط در جربان باشید که از مهلت قانونی برای ارایه مدارکتان دیرتر مراجعه نکنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی برای ثبت نام در سایت وام ازدواج از لحاظ تعداد دفعات وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

دلیل ازدواج مجدد مهم نیست. فقط رد صورتی که قبلا وام ازدواج نگرفته باشید می توانید مججد وام بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

دریافت وام ازدواج به داشتن یا نداشتن فرزند مربوط نمی شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر قبلا وام زادواج دریافت نکرد ه اید و ازدواج شما بعد از 1 فروردین 96 است می توانید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس مدارک شناسنامه ای خود و ضامنین مورد نیاز را به بانک ارایه دهید. اینکه چه ضامن هایی می خواهد باید از یکی از شعب بانک قصد دریافت وام از آن جا را دارید سوال بفرمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام. بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فقط کسانی که کد ملی دارند می توانند وام ازدواج ثبت نام کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید به سایت اصلی ثبت نام وام ازدواج مراجعه کنید و با زدن مشخصات ایشان اگر وارد توانستید بشید می توانید وام بگیرید در غیر این صورت خیر.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید منتظر تعیین شعبه از سوی سرپرستی بانک مورد نظر باشید. این امر از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود. خود شما هم با مراجعه به سایت می توانید پیگیر باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

منع قانونی وجود ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

24 ماه از تاریخ عقد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاسفانه امکان ویرایش شماره موبایل وجود ندارد و فقط باید ثبت نام خود را حذف کنید و مجدد اقدام به ثبت نام با شماره موبایل صحیح بکنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر شما و همسرتان هر دو با هم از یک شعبه وام بگیرید 3 ضامن

پاسخ داده شده در:

پاسخ

منع قانونی وجود ندارد و کلیه افرادی که تاریخ عقد آن ها از سال 96 به بعد باشد می توانند وام دریافت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی خود وام ازدواج نگرفته باشید می تواند دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ایشان باید وامشان را بگیرند و به شما بدهند. به صورت قانونی قابل انتقال نیست.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی وجود ندارد. ثبت نام قبلی خود را حذف کنید و مجدد برای هر بانکی می خواهید ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تقریبا دو برابر مبلغ اقساط دیگران یعنی حدود 1.100.000 تومان می باشد که قسط اول هر سال نیز کارمزد تسهیلات خواهد بود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. لیست بانکهایی که وام ازدواج می دهند در ستون سمت چپ سامانه وام ازدواج قابل مشاهده است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در سایت ما ثبت نام کنید و به محض باز شدن بانک مسکن ما کارهای ثبت نامتون رو می کنیم و بعد براتون کد رهگیری رو ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://kandoocn.com/vam/#newreg در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فقط کسانی که شماره ملی دارند می توانند برای دریافت وام ازدواج اقدام کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله هیچ مشکلی ندارد و می توانید جداگانه برای دریافت وام اقدام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر فقط به کسانی که تارخ عقد آن ها از سال 96 به بعد هست وام ازدواج تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

یکبار

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکل از طرف شما نیست. فقط بانکهایی در لیست می آبند که دارای بودجه باشند. یا باید ثبت نام خود را به ما بسپارید یا اینکه دایم سایت اصلی را چک کنید و هر گاه بانکتان در لیست بود اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای بررسی دقیق موضوع با شماره 02191012187 تماس حاصل نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر به تاریخ عقد بستگی ندارد. به زمان ثبت نام شما بستگی دارد. یعنی اینکه در زمان اقدام شما برای دریافت وام چه مقدار وام پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://kandoocn.com/vam/#newreg در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله محدودیتی از نظر تعداد دفعات ثبت نام در سایت اصلی وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر در هنگام ثبت نام بانک ناگهان بسته شود و بانک اولویت بعدی باز باشد برای بانکهای متفاوت ثبت نام می شوید. البته این اتفاق بسیار نادر است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در ساعات اداری مجدد امتحان کنید و چنانچه مشکل رفع نشد با ما تماس بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه بعد از آغاز ثبت نام وام 30 میلیونی اقدام به ثبت نام کنید می توانید این وام را بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اقساط معوق نداشته باشید مشکلی برای دریافت وام ازدواج نخواهید داشت

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با شماره 02191012187 تماس بگیرید و شماره ملی خود را بگویید تا همکاران ما برایتان استعلام بگیرند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر هنوز تعیین شعبه نشده اید می توانید از طریق سایت اصلی وام ازدواج اقدام به حذف ثبت نام کنید و چنانچه تعیین شعبه شده اید با مراجعه به بانک مربوطه ثبت نام قبلی خود را حذف نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام قبلی خود را حذف و مجدد ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - مهلت دریافت وام ازدواج دو سال می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما نمی توانید وام بگیرید اما همسرتان برای دریافت وام مشکلی ندارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می توانید دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با مراجعه به یکی از شعب بانک مورد نظر شرایط را بپرسید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به هر یک از زوجین 15 میلیون پرداخت می شود. چنانچه هر یک از زوجین دارای وضعیت ایثارگری باشد 30 میلیون تومان دریافت می کند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج اول وام دریافت نکرده باشید. ملاک ثبت نام برای وام ازدواج تاریخ عقد ثبت شده در دفترخانه می باشد و اگر از آن تاریخ 24 ماه نگذشته باشد می توانید وام دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج اول وام دریافت نکردید و همچنین از تاریخ ازدواج دوم شما بیش از 2 سال نمی گذرد. بله می توانید دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر چنین مصوبه ای وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - داشتن کد ملی برای دریافت وام ازدواج الزامی است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. فقط باید منتظر پیامک تاییدیه شعبه باشید و پس از دریافت پیامک به شعبه مراجعه کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ عقد به طور مستقیم از سامانه ثبت احوال گرفته می شود و امکان ویرایش ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

15 میلیون تومان 5 ساله و تقریبا ماهی 255 هزار تومان

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام قبلی خود را جذف کنید و مجدد برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کنید. به شما وام 30 میلیونی تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - حداکثر مهلت ثبت نام برای وام ازدواج 24 ماه می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://kandoocn.com/vam/ در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با شماره 02191012187 تماس بگیرید تا وضعیت شما بررسی شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://kandoocn.com/vam/#newreg در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برخی از بانک‌ها کپی کارت ملی همسر را جزء مدارک از شما می خواهند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه مورد قبول بانک باشد بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نباید بیش از 24 ماه از تاریخ عقد شما گذشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست بانک مورد نظر شما دارد اما طبق قانون قبول است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اطلاعات خود را در سایت اصلی وارد کنید خود سامانه ثبت احوال تاریخ ازدواج شما را مشخص می کند. چنانچه سال 97 بود می توانید ثبت نام کنید. در غیر اینصورت امکانش نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله کارت ملی همسر باید ارائه شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه از صحت اطلاعات خود طبق کارت ملی اطمینان دارید در ساعات اداری ثبت نام خود را انجام دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله- در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تمام کسانی که وام خود را دریافت نکرده‌اند به آن‌ها وام 15 میلیونی تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله- در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه در ازدواج قبلی وام نگرفته باشند مشکلی برای دریافت وام ندارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده باشید و از تاریخ عقد شما (تاریخی که در شناسنامه ثبت شده ) بیش از دو سال نگذشته باشد به شما تعلق می گیرد و به تعداد بچه‌ها مربوط نمی باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. هر یک از زوجین می توانند برای دریافت وام خود به طور جداگانه اقدام کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به استان مورد نظر شما فرق می کند. با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا به شما پاسخ داده بشه

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از صحت اطلاعات خود اطمینان دارید در ساعات اداری مجدد امتحان کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - مستندات سکونت خود را باید به بانک ارائه دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر چون از تاریخ عقد شما بیش از 24 ماه گذشته است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اصلا دریافت وام ازدواج به داشتن یا نداشتن فرزند مربوط نیست. بله اگر ازدواج رسمی بکنید و تاریخ عقد شما تاریخ روز بخورد مشکلی ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برگه ثبت نام را از قسمت بازیابی و چاپ کد رهگیری در سایت اصلی پرینت بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید رفع سو کنید چون برای شما استعلام گرفته می شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تعیین شعبه زمان مشخصی ندارد و ممکن است 1 روز یا یک ماه یا حتی بیشتر زمان ببرد. باید صبر کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - فقط به ازدواج های رسمی که دارای قباله ازدواج هستند تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر از تاریخ عقد شما بیش از 24 ماه نگذشته باشد یمی توانید بارها ثبت نام کنید و ثبت نام خود را حذف کنید. در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از تاریخ ازدواج شما بیش از 2 سال نگذشته باشد و تا کنون وام نگرفته باشید می توانید دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نه مدارک خاصی نمی خواهد. خود بانک به صورت آنلاین از بنیاد شهید استعلام میگیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای دریافت وام ازدواج مدارک همسر لازم است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای هر ده میلیو تومان یک ضامن نیاز دارید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای دریافت وام ازدواج ارائه کارت ملی همسر الزامی می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از شعب بانک بپرسید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان دریافت وام ازدواج را ندارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. پس از ثبت نام و دریافت وام اطلاعات در سامانه بانک مرکزی ثبت می شود و امکان دریافت مجدد وام وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بستگی به بانکی که انتخاب می کنید دارد. معمولا 1 هفته تا یک ماه

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان ویرایش تاریخ ازدواج وجود ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله ملاک تاریخ عقد رسمی هست که در سند ازدواج شما ثبت شده . ضمنا داشتن فرزند منافاتی با دریافت وام ازدواج ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حتما خود فردا و یا وکیل وی باید حضور داشته باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - چون قبلا یکبار وام ازدواج دریافت کردید به شما دیگر وام تعلق نمی گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

صرفا خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد (بدون در نظر گرفتن درصد جانبازی) مشمول ماده 50 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران می شوند که می باشند.توجه نمایید که مشخصات متقاضیان مشمول که در بالا قید گردیده‌اند حتما باید در یکی از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت گردد.ضمنا تعیین وضعیت ایثارگری صرفا از طریق استعلام که در سامانه ازدواج تعبیه شده و توسط کاربران شعب انجام می شود، صورت می پذیرد. لذا معرفی نامه کتبی صادره از بنیاد شهید فاقد هر گونه اعتبار می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که چک برگشتی را رفع اثر نکنید امکان دریافت وام را نخواهید داشت

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر ازدواج دوم باشد و درازدواج اول وام نگرفته باشد هر دو نفر می توانند وام بگیرنداما اگر ازدواج دوم باشد و در ازدواج اول وام گرفته باشد فقط شما می توانید وام بگیرید و همسرتان نمی تواند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست. می تونید با مراجعه به سرپرستی بانک مذکور در استان خودتان وضعیت را پیگیری کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به جای شماره شناسنامه عدد 0 رو وارد کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

لطفا با شماره 02191012187 تماس بگیرید تا برای شما استعلام بگیرم

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر کد ملی داشته باشند می توانند وام دریافت کنند. ولی برای دریافت وام شما مشکلی نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید کد ملی شما بررسی شود. از طریق با ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید. اما منطقا باید بتونید وام بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه بعد اعلام رسمی اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برخی بانک‌ها به کسانی که ازدواج اول آن‌ها قبل سال 87 بوده است وام نمی‌دهند. باید شعبه بپرسید و سپس برای دریافت وام اقدام کنید. طبق قانون باید پرداخت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می تونید حذف کنید اما چون تعیین شعبه شده اید باید به خود شما برای حذف مراجعه کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام فعلی خود را حذف کنید و هر موقع وام 30 تومانی شد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید برای حذف ثبت نام به بانک مراجعه کنید. در صورت موافقت آن ها می توانید ثبت نام را حذف و ÷س از تصویب وام 30 تومانی اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با شماره 02191012187 تماس بگیرید و کد ملی خود را بگویید تا همکاران ما برای شما بررسی کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حضور خود فرد یا وکیل وی الزامی می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید صبر کنید تا برای شما هم تایید شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بلافاصله به بانک مراجعه کنید و درخواست لغو دریافت وام را بدهید. اگر لغو کنید می توانید بعدا که وام 30 تومانی باز شد اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

آدرس قید شده در سند ازدواج ملاک نیست و شما می توانید از هر جا که دوست دارید وام خود را بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی وام نگرفته باشید و از تاریخ ازدواج جدید شما بیش از 2 سال نگذشته باشد مشکلی برای دریافت وام ندارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - چون شما یکبار وام دریافت کرده اید امکان دریافت مجدد را ندارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

یانک های ملی و صادرات بیش ترین وام را در سال 97 پرداخت کرده اند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام قبلی خود را جذف کرده و مجدد برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. درصد جانبازی اهمیتی ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله ولی حتما باید مدارک سکونتی معتبر به بانک ارایه بدهند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تا قبل از دریافت وام ازدواج هر چند بار که بخواهید می توانید بانک خود را تعویض کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام وام ازدواج دو مرحله دارد: 1- دریافت کد رهگیری 2- تعیین شعبه شما اگر کد رهگیری را دریافت کرده‌اید منتظر پیامک تعیین شعبه باشید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

معمولا در بازه زمانی 15 بهمن ماه تا 15 فروردین صف وام ازدواج بسیار طولانی می شود و باید منتظر بمانید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست های بانک انتخابی شما دارد. اما برای دریافت وام ازدواج حداقل 3 ضامن لازم است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر همسر شما تابعیت ایران بگیرد و دارای کد ملی شود می توانید هر دو وام بگیرد. اما در غیر اینصورت فقط شما می توانید وام بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر از تاریخ عقد شما نباید بیش از 24 ماه گذشته باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه قبلا وام نگرفته باشد و از تاریخ ازدواج جدید شما بیش از 24 ماه نگذشته باشد می توانید وام ازدواج دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک موظف به قبول ضامن شما می باشد در صورتی که مشکل اطتعلام نداشته باشد. متاسفانه بعضی بانک ها سنگ اندازی می کنند.

پاسخ داده شده در: