ثبت نام وام ازدواج
کانال تلگرام استخدام
فراخوان استخدام دولتی و خصوصی

استخدام کارخانه فولاد راور به زودی آغاز می شود

دسته بندي: اخبار / استخدام / اخبار حوزه اشتغال
14 مرداد

بر اساس اطلاعات گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، دکتر”محمدرضا پورابراهیمی” کننده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت کارخانه فولاد شهرستان راور گفت: با توجه به پی گیری های انجام شده در خصوص موضوع ساخت پروژه کارخانه فولاد شهرستان راور گشایش خط اعتباری LC (ال سی) برای خریداری ماشین آلات این کارخانه توسط بانک تجارت صورت گرفته است و در حال حاضرعملیات سالن تولید این مجموعه ۹۸ درصد پیشرفت داشته و در حال اتمام است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ساخت بیش از 20 درصد از تجهیزات پروژه فولاد راورادامه داد: این پروژه دارای دو خط تولید است که هر کدام با ظرفیت ۳۵ هزار تن می باشد که در حال حاضر کار راه اندازی دو خط این مجموعه در دست اجراست و خط سوم نیز در ادامه افتتاح خواهد شد که در مجموع ظرفیت این کارخانه در فاز اول به ۱۰۰ هزار تن خواهد رسید.
وی ادامه داد: با پایان فاز اول کارخانه فولاد شهرستان راور، عملیات ساخت فاز دوم این مجموعه با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن آغاز خواهد شد که جمعا این کارخانه ۲۰۰ هزار تن آهن اسفنجی تولید خواهد کرد.
کننده مردم کرمان و راور تصریح کرد: حمل و نصب ماشین آلات این مجموعه حداکثر تا شش ماه دیگر انجام خواهد شد و ابتدای سال آینده در سال ۹۷ کارخانه فولاد شهرستان راور در فاز نخست با ظرفیت 100هزار تن کار خود را شروع خواهد کرد .
پورابراهیمی در پایان ادامه داد: با اجرای فاز نخست کارخانه فولاد شهرستان راور زمینه اشتغال برای ۲۰۰ نیروی تخصصی نیز فراهم خواهد شد که اولویت با مردم شهرستان راور است که به زودی آگهی استخدام آن توسط شرکت اعلام خواهد شد.

منبع خبرباشگاه خبرنگاران - استخدام
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها