ثبت نام وام ازدواج
کانال تلگرام استخدام

زمان استخدامی جدید آموزش و پرورش

دسته بندي: اخبار / استخدام / ویژه های استخدامی
5 آذر
زمان استخدامی جدید آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی جدید اعلام کرد : باید مجوز لازم را دریافت کنیم که در صورت تحقق، دی یا بهمن ماه اطلاع رسانی می‌شود و تعداد آن به میزان خروجی نیرو در سال ۹۷ بستگی دارد.

تاخیر۴ ماهه در پرداخت معوقات خرید خدماتی‌ها، جبران ۷۰ هزار ساعت کمبود نیرو

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جاری کلاس درسی بدون معلم شروع نشد و ۷۰ هزار ساعت کمبود نیرو از چند طریق جبران شد گفت: در پرداخت حقوق خرید خدماتی‌ها، چهار ماه تاخیر داریم که تلاش می‌کنیم به‌روز شود.
اطلاع‌رسانی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی تا اسفندماه

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با ایسنا، درباره راهکارهای جبران کمبود ۱۸۰ هزار نیروی انسانی در سال تحصیلی جاری اظهار کرد:‌ البته ۱۸۰ هزار کمبود معلم نداشتیم و کمتر از این تعداد بود. برای آنکه کمبودها را جبران کنیم با توجه به تحلیل هایی که انجام دادیم بسته‌ای را نهایی کردیم که بر اساس آن استفاده از نیروی حق‌التدریس به قوت خود باقی ماند و از حق التدریس آزاد و همچنین تدریس غیرموظف شاغلان بهره بردیم.

وی افزود: علاوه بر این، مجوز جذب ۵۰۰۰ سرباز معلم را از ستاد کل نیروهای مسلح گرفتیم.

افزایش ساعات تدریس فرهنگیان بازنشسته از ۸ به ۱۴ ساعت

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن بیان اینکه از ظرفیت‌های بازنشستگان نیز استفاده شد گفت: قبلا هر بازنشسته بیشتر از هشت ساعت نمی‌توانست تدریس کند اما با مجوزی که دریافت کردیم این میزان به ۱۴ ساعت در هفته ارتقاء یافت. فرهنگیان عمدتا از سنین جوانی وارد دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی و سپس مدارس می‌شوند و بعد از ۳۰ سال که به پختگی می‌رسند باید بازنشسته شوند و بروند. تلاش می‌کنیم بخوبی از این ظرفیت استفاده کنیم.

الهیار ترکمن افزود: در مجموع ۷۰ هزار ساعت کمبود نیرو را از طریق سرباز معلم، حق التدریسی، تدریس بازنشسته‌ها و خرید خدماتی‌ها پر کردیم؛ البته هنوز در پرداخت حقوق خرید خدماتی‌ها با یک عقب ماندگی روبروییم و با ردیف اعتباری که ایجاد شده اکنون فقط یک تاخیر چهارماهه داریم که تلاش می‌کنیم به‌روز شود. خوشبختانه در سال تحصیلی جدید کلاس بدون معلم نداشتیم.

وی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی جدید نیز گفت: باید مجوز لازم را دریافت کنیم که در صورت تحقق، دی یا بهمن ماه اطلاع رسانی می‌شود و تعداد آن به میزان خروجی نیرو در سال ۹۷ بستگی دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به لایحه دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری اظهار کرد: لایحه دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری در مجلس است و تمام اولویت‌ها و امتیازاتی که در آن برای فرهنگیان درنظر گرفته شده باز هم نمی‌تواند نیازها را به طور کامل پاسخگو باشد.

الهیار افزود: هدف گذاری ما این است که در یک افق دو ساله، دو زیر نظام نیروی انسانی و تامین منابع مالی سند تحول بنیادین را به یک قانون اداری مالی خاص و در نهایت آن را به یک قانون دائمی تبدیل کنیم.

اماده سازی برای ازمون استخدامی اموزش و پرورش

برای عضویت در کانال ویژه های استخدام در تلگرام کلیک کنید

تگ های مطلب: استخدام اموزش پرورش سال 97, استخدام آموزش و پرورش, استخدام جدید اموزش و پرورش, استخدام معلمان حق التدریس, استخدام معلم
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک

بهروز در 14/08/1397 - 19:59 نوشته:

دیدگاه ندارم فقط خواستم بدونم باز هم مثل همیشه خانواده شهید جانباز بسیجی ودیگر نور چشمی ها در رأس این استخدام هستن اگر واقعا هستن ما بچه های خودمان را نفرستیم برای ثبت نام یا بریم بمیریم دیگه راهی نداریم مملکت ما روز بروز به فنا داره میره بخاطرهمین بی سوادهای با امتیاز دولتی نه با امتیاز با زحمت به دست آورده

بدبخت در 3/09/1397 - 18:56 نوشته:

اقا من فوق لیسانس مدیریت هستم گرایش or.
ولی بیکارم ۳۱ سالمه همه ی این ازمون ها هم شرکت کردم ولی بی فایده بود
به نظر شما من چیکار کنم
این همه جا فرم پر کردم فقط یه شرکت باهام تماس گرفت اونم شرکت خدماتی برای کارای خدماتی بیمارستان
تازه اونم از من مصاحبه انجام داد مصاحبه اش هم جالب بود برام به خدا
توی مصاحبه از من پرسیدن که دیشب شام چی خوردی
وسوال دوم این بود که
وقتی میری اتاق رییس چطوری وارد اتاق میشید.
منظورشون این بود میخواستن بدونن در اتاق رو میزنم یا همینجوری سرمو میندازم میرم داخل
به نظر شما این سوال واقعا زشت نبود از من پرسیدن
تازه دانشجوی انصرافی دکترا هستم

موری در 5/09/1397 - 22:10 نوشته:

کاش بیکار نبودم تا میتونستم کاری برا شما 2تا که کامنت گذاشتین انجام بدم.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها