سایت کاریابی جویا کار

برای عضویت در کانال فرهنگیان در تلگرام کلیک کنید

مهلت انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش تا 10 اسفند تمدید شد

دسته بندي: اخبار / اخبار فرهنگیان
4 اسفند
مهلت انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش تا 10 اسفند تمدید شد
قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش از تمدید مهلت انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش تا ۱۰ اسفند امسال خبر داد.
تمدید مهلت انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش تا ۱۰ اسفند
 امیر نعمت‌الهی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش و تمدید آن، اظهار کرد: تاکنون نزدیک به 65 هزار نفر مشارکت داشته‌اندو با تدبیر وزیر آموزش و پرورش بنا شد مشارکت بیشتر و بهتری را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: چون انتخابات در این مرحله اینترنتی است در برخی استان‌ها وقفه‌ای ایجاد شده بود پس تصمیم بر آن شد که انتخابات تا 10 اسفندماه تمدید شود تا هم شاهد مشارکت بیشتر باشیم و هم وقفه فنی که در برخی استان‌ها اتفاق افتاده بود، جبران شود.
نعمت‌الهی با بیان اینکه همه فرهنگیان دارای کدپرسنلی، اعم از معلمان، فرهنگیان بخش اداری و دانشجو معلمان و بازنشستگان می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند، گفت: در این مرحله 162 نفر انتخاب می‌شوند که حداقل یک نفر در هر کدام از استان‌ها باید از فرهنگیان خانم باشند.
وی با بیان اینکه بیش از 120 هزار برگه رأی آماده شده است، ادامه داد: علاوه بر نظارت بر انتخابات در ستاد راهبری و حراست، نمایندگانی از بازرسی و دادستانی کل کشور بر فرایند انتخابات نظارت می‌کنند.
 قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش گفت: وزیر آموزش و پرورش مهمان فرهنگیان و دانش‌آموزان ایلام است؛ هدف اصلی این سفر، تشکیل شورای آموزش و پرورش مناطق مرزی است که با حضور دستگاه‌های ملی ذیربط و معاونان وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

برای عضویت در کانال فرهنگیان در تلگرام کلیک کنید

تگ هاي مطلب: وزارت آموزش و پرورش, قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش, شورای عالی آموزش پرورش, انتخابات نمایندگان معلمان
منبع خبرفارس
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
تبلیغات متنی