سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

کلید نهایی آزمون دستیاری پزشکی منتشر شد

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار علوم پزشکی
14 اسفند
کلید نهایی آزمون دستیاری پزشکی منتشر شد
کلید نهایی چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری پزشکی سال ۹۸ منتشر و اصلاحات سئوالات دفترچه به داوطلبان اعلام شد.
 چهل و ششمین آزمون دستیاری پنجشنبه دوم اسفند در ۲۰ شهر و ۲۲ حوزه برگزار شده است.
۱۳ هزار و ۶۴۲ نفر در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد ۷ هزار و ۵۰۷ نفر معادل ۵۵ درصد داوطلبان زن و ۶ هزار و ۱۳۵ نفر معادل ۴۵ درصد داوطلبان مرد بودند. از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۳۲ نفر در آزمون شرکت کردند.
کلید اولیه این دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ۵ اسفند منتشر شد و داوطلبان تا سه شنبه ۷ اسفند فرصت داشتند فرم درخواست بررسی سوالات را به صورت اینترنتی ارسال کنند.
مرکز سنجش آموزش پزشکی کلید نهایی چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی را به همراه اصلاحات آن اعلام کرده است.
بر اساس اعلام وزارت بهداشت این دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با مشارکت جمع کثیری از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با رعایت حداکثر اصول و مبانی طراحی سوالات چهار گزینه‌ای در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شده است.
پس از بررسی تمامی اعتراضات واصله توسط کمیته علمی منتخب دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تنها یک مورد اصلاح به شرح زیر در کلید اولیه انجام شده است:
دفترچه A سوال ۱۴۴ (ارتوپدی) و معادل آن در دفترچه B سوال ۱۷۴ و در دفترچه C سوال ۱۲۵ و در دفترچه D سوال ۱۲۷: تغییر گزینه صحیح از «الف» به «ج».
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده است نتایج و مشخصات روان سنجی آزمون و آماره های مرتبط بیانگر دستیابی به سطح کاملاً مطلوبی از اهداف از پیش تعیین شده این آزمون است.
کارنامه علمی چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی شامل نمره خام از ۶۰۰، نمره کل تراز علمی و رتبه کل در پنج زیر گروه آموزشی که جایگاه داوطلبان را در مقایسه با سایر داوطلبان مشخص می‌کند، شنبه ۱۸ اسفند ۹۷ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
تبلیغات متنی