سایت کاریابی جویا کار

اجرای ۸۰۰ طرح اشتغال‌زایی در استان بوشهر

دسته بندي: اخبار / استخدام / بوشهر
8 شهریور

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: ۸۰۰ طرح اشتغال‌زایی با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال در ۵ ماه نخست امسال با ۲ هزار نفر اشتغال در استان بوشهر اجرایی شد.
بر اساس اطلاعات خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مرتضی شهبازی صبح امروز در مراسم افتتاح طرح‌های اشتغال‌زایی صندوق کارآفرینی استان بوشهر با بیان اینکه در هفته دولت طرح‌های خرد و کوچک و زودبازده در شهرها و روستاهای استان بوشهر افتتاح شد اظهار داشت: در هفته دولت ۱۸ طرح با پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری کم‌بهره در شهرها و روستاهای استان بوشهر افتتاح شد.
وی افتتاح کارخانه بسته‌بندی ادویه‌جات بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: این طرح با پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال در شهر بوشهر راه‌اندازی شد که زمینه اشتغال‌زایی شش نفر در این کارگاه فراهم شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر از افتتاح صندوق‌های خرد محلی در استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: ۳۵ صندوق خرد محلی در روستاهای استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۴.۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که با راه‌اندازی این صندوق‌ها یک‌هزار نفر در روستاهای استان بوشهر اشتغال‌زایی می گردد.
شهبازی با اشاره به افتتاح طرح برش کاغذ و بسته‌بندی در دشتستان ادامه داد: این طرح در روستای زیارت دشتستان به بهره‌برداری رسید که با پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره این کارگاه افتتاح و اشتغال ۵ نفر فراهم شد.
وی با اشاره به اینکه ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اعتباری در صندوق کارآفرینی امید بوشهر مصوب شده است گفت: در ۵ ماه نخست امسال ۶۰ درصد این اعتبار برای اجرای ۸۰۰ طرح تولیدی، خدماتی و صنعتی در شهرها و روستاهای استان بوشهر پرداخت شده که با تکمیل این طرح‌ها اشتغال ۲ هزار نفر فراهم می گردد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر با بیان اینکه ۶۰ درصد اعتبارات این صندوق پرداخت شده است گفت: پیش بینی می گردد در نیمه دوم امسال همین میزان تسهیلات به سرمایه‌گذاران در شهرها و روستاهای استان بوشهر پرداخت شود.
شهبازی با اشاره به اجرای ۲ هزار طرح در سال گذشته خاطرنشان کرد: سال قبل صندوق کارآفرینی امید بوشهر با پرداخت ۲۵ میلیارد تومان وام کم‌بهره برای اجرای ۲ هزار زمینه اشتغال ۳ هزار نفر فراهم کرد.

 برای مشاهده اخرین اخبار استخدام استانداری بوشهر اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال اخبار استخدام بوشهر در تلگرام کلیک کنید

منبع خبرنیازمندیهای همشهری
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
تبلیغات متنی