سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

واکنش ها به پیامک نوروزی روحانی تا انصراف از دریافت یارانه

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / یارانه ها
14 فروردین
واکنش ها به پیامک نوروزی روحانی تا انصراف از دریافت یارانه

با گذشت 13 روز از ایام نوروز و رسیدن به روز چهاردهم دیگر بازار تبریک سال نو از طریق پیامک کساد شده است؛ اما نکته قابل توجه ادامه پیامک های تبریک رئیس جمهور حتی در روز 13 فروردین یا همان 13 بدر هستیم

این پیامک ها که از روز اول عید شروع شده است به همه شماره های همه اپراتور ها ارسال شده است؛ به طوری که برخی از شماره ها حتی تا 4 مرتبه هم این پیامک ها را دریافت کرده اند.

مشترکین اپراتور ها در کشور پیامکی با مضمون «نوروزی سرشار از شادی و امید برایتان آرزومندم؛ حسن روحانی رییس جمهور» را از شماره ای با نام «rouhani» دریافت می کنند.

ارسال این پیامک ها واکنش های متعددی را در پی داشته است؛ به طوری که برخی از مشترکین اقدام به پاسخ گویی به این پیامک کرده اند و پاسخ های خود را به طرق مختلف منتشر کرده اند.

بسیاری اقدام به تبریک نوروز کرده اند، برخی دیگر نیز این پیامک را با انتقاد پاسخ داده اند، برخی نیز مشکلات خود را مطرح کرده اند و ... .

برخی از منتقدین دولت این عمل را عوام گرایی دانسته و گفته اند از رئیس جمهور که خود و اطرافیانش دولت قبل را محکوم به پوپولیست بودن می کردند، این اقدام بسیار عجیب است.

هرچند گفته می شود که مخابرات هزینه ای برای این پیامک ها از رئیس جمهور دریافت نکرده است؛ اما نکته مهم این است که بالاخره هزینه ای از سوی مخابرات برای این کار مصرف شده است و چرا مخابرات این کار را برای بقیه انجام نمی دهد؟

گفته می شود هزینه این پیامک ها حداقل 900 میلیون تومان است که شاید این هزینه کمی برای یک دولت مرد باشد اما می تواند کمکی به مردم هرچند در حد کوچک باشد.

به عنوان مثال شنیده شده است که هزینه درمان شهید امر به معروف و نهی از منکر، شهید خلیلی که پس از دو سال تحمل رنج دعوت حق را لبیک گفت، حدود 70 میلیون تومان بوده است که به خاطر عدم کمک های مالی از سوی مسئولین و تهیه نشدن این هزینه درمان وی به تعویق افتاد و اوضاع این شهید وخیم شد.

شاید اگر قسمتی از این هزینه ها صرف درمان وی می شد اکنون می توانستیم با افتخار سر خود را بالا گرفته و بگوییم که حامی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستیم.

از طرف دیگر ارسال این پیامک ها در حالی صورت می گیرد که دولت از کمبود بودجه و خالی بودن خزانه اش بسیار گلایه مند است و از هر طریقی سعی در انصراف مردم از دریافت یارانه ها دارد.

به طوری که هر روز مسئولین دولتی در حال توجیه مردم برای انصراف از یارانه ها هستند و همچنین صدا و سیما نیز به طور گسترده این امر را تبلیغ می کند.

باید توجه داشت با توجه به اتفاقاتی نظیر پیامک های میلیونی رئیس جمهور و همچنین افزایش 20درصدی قیمت حامل های انرژی به ویژه گاز در ابتدای سال 93 چگونه می توان از مردم انتظار داشت تا از دریافت یارانه ها انصراف بدهند؟

 

 

تگ هاي مطلب: یارانه ها, پیامک روحانی, انصراف یارانه ها
منبع خبرشبکه اطلاع رسانی دانا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
تبلیغات متنی