ثبت نام وام ازدواج
کانال تلگرام استخدام
فراخوان استخدام دولتی و خصوصی

استخدامی آموزش و پرورش سال 1395- زمان اعلام نتایج

دسته بندي: ویژه های استخدامی / اخبار آموزش و پرورش و فرهنگیان
1 دی

اطلاعیه جدید زمان اعلام نتایج استخدامی اموزش و پرورش 

مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش را تشریح کرد.
 سیدحسن حسینی؛ مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش که حدود ۲ ماه گذشته برگزار شد، اظهار داشت: مطابق سنوات گذشته سازمان سنجش ۳ برابر ظرفیت را به آموزش وپرورش اعلام می‌کند، البته کسانی نمره حد نصاب را در آزمون داشته باشند؛ یعنی در هر شغل-محلی نباید پایین‌ترین نمره از ۵۰ درصد بالاترین نمره، پایین‌تر باشد. به طور مثال اگر بالاترین نمره ۸۰ باشد، تمام کسانی که می‌خواهند معرفی شوند؛ نمره آنها باید از ۴۰ بالاتر باشد. زیر ۴۰ باشد به عنوان قبول شده محسوب نمی‌شوند و مردود هستند.
وی افزود: به عنوان مثال نمره دبیر فیزیک ۸۰ است؛ ۵۰ درصدِ ۸۰، ۴۰ می‌شود، پس تمام کسانی که بالای ۴۰۰ نمره آورده باشند، در مرحله اول قبول هستند. اگر در شهر تهران به یک دبیر فیزیک نیاز باشد، سازمان سنجش ۳ نفر که بالاترین نمره را آورده باشند، معرفی می‌کند و اگر ۲ نفر نیاز باشد، ۶ نفر معرفی خواهند شد.
 مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: پس از قبولی، افراد برای بررسی مدارک و مصاحبه به آموزش و پرورش دعوت می‌شوند. اگر کسی ادعا کرده، لیسانسه فیزیک است، باید تا قبل آزمون مدرک خود را گرفته باشد و کارت پایان خدمت هم داشته باشد.
حسینی با اعلام اینکه سازمان سنجش احتمالا ظرف ۲-۳ روز آینده نتیجه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام خواهد کرد، افزود: پس از انتشار نتایج، زمانبندی کلاس‌های آموزشی را به سازمان سنجش اعلام خواهیم کرد. سازمان نیز در یک آگهی دقیقا مشخص خواهد کرد که  افراد در هر استان در چه تاریخی برای بررسی و تحویل مدارک و مصاحبه به کجا باید مراجعه کنند.
وی در ادامه تاکید کرد که پذیرفته‌شدگان نهایی مکلفند؛ تعهد کتبی مبنی بر ۱۰۰ سال خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا به آموزش‌وپرورش بسپارند. (استخدام و انتقال آنها منوط به سپردن تعهد محضری خواهد بود.)
 گفتنی است؛ شرط استخدام پیمانی در آموزش‌وپرورش گذراندن دوره یک ساله مهارت‌آموزی است. تمام پذیرفته‌شدگان ملزم به گذراندن این دوره و موفقیت در آزمون جامع بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور است.


نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا آخر آذر اعلام می گردد 

معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت :نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش که چندی پیش گرفته شده است تا آخر آذر اعلام می گردد.

بر اساس اطلاعات خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان حجت الاسلام توانا رییس دانشگاه فرهنگیان کرمان با اعلام اینکه دانشگاه فرهنگیان یکی از مراکز موفق در بحث پژوهش هست گفت: امروز از ۴ دانشجو و۵ استاد پژوهشگر تجلیل شد.
وی ادامه داد: در یکی از برنامه های هفته پژوهش در دانشگاه فرهنگیان برگزاری دستاوردهای دانشجویان است.
حجت الاسلام توانا با اشاره به اینکه نمایشگاه امروز افتتاح شدو تا دوشنبه ادامه دارد خطرنشان کرد: ساعت بازدید از ۸ صبح تا ۱۶ بعد از ظهر است وبازدید برای عموم آزاد است.
وی یادآورشد: امروز از لگوی جدید دانشگاه فرهنگیان رونمایی شد.
همچنین دکتر موسی پور معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان کشور با اعلام اینکه پژوهش دربین دانشجویان واساتید دانشگاه فرهنگیان خیلی با ارزش هست گفت: دانشجویان واساتید ما به سوی پژوهش روی آوردن وخیلی موفق هستند.
وی ادامه داد: نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش که چندی پیش گرفته شده است تا آخر آذر اعلام می گردد. 


 نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ۲۵ آذر ماه اعلام می شود

حسن حسینی، مدیر کل اداری آموزش و پرورش درگفتگو با برنامه روی خط خبر شبکه خبرگفت:10 هزار نفر از طریق کنکور سراسری وارد آموزش و پرورش شده و به دانشگاه فرهنگیان رفتند زیرا این افراد متعهد به خدمت هستند و چهار سال در آنجا تحصیل می‌کنند و سپس به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.

او با بیان اینکه 10 هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی آزاد وارد آموزش و پرورش خواهند شد که این آزمون در تاریخ 21 آبان ماه برگزار شد، گفت: مطابق سال های گذشته سازمان سنجش آموزش کشور یکماه زمان نیاز دارد تا اسامی پذیرفته شدگان اولیه را مطابق قانون 3 برابر ظرفیت را برای مصاحبه اعلام کند.

حسینی با اشاره به چگونگی پذیرش نفرات جذب شده از طریق آزمون استخدامی، خاطرنشان کرد: پس از پذیرش اولیه، مصاحبه و معاینه، بررسی مدارک انجام می‌شود و اگر ازسهمیه استفاده کرده است این مدارک بررسی و امتیازی را کسب می‌کند که این امتیاز مصاحبه با نمره آزمون با ضریب 70 به 30 جمع می‌شود و نتیجه نهایی را سازمان سنجش به آموزش و پرورش اعلام می‌کند و افراد برای مراحل بعدی استخدامی راهنمایی می‌شوند.

مدیرکل اموراداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص شروع کلاس‌های آموزشی این افراد گفت: این افراد قطعاً باید یکسال دوره آموزشی را سپری کنند و باید منتظر باشیم که چه زمانی سازمان سنجش آموزش کشور نتیجه این آزمون را به آموزش و پرورش اعلام می‌کند.

او تصریح کرد: این 10 هزار نفر تعداد کمی نیست زیرا باید تمامی مدارک آنها و مصاحبه‌های آنها انجام شود و تا زمانی که سازمان سنجش بخواهد نتیجه نهایی را اعلام کند، این فرایند به طول خواهد انجامید و برای مابقی آن باید با دانشگاه فرهنگیان در این خصوص صحبت کنیم.


 استخدامی آموزش و پرورش سال 1395 -زمان نتایج و ضوابط آزمون
خبرگزاری فارس:
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش، نحوه و زمان اعلام نتایج و همچنین شرایط و ضوابط پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری این وزارتخانه را تشریح کرد.
سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آخرین وضعیت برگزاری آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری در آموزش و پرورش چگونه است؟»، اظهار داشت: ۱۰ هزار نفر از طریق کنکور سراسری وارد آموزش و پرورش شده و به دانشگاه فرهنگیان رفتند زیرا این افراد متعهد به خدمت هستند و چهار سال در آنجا تحصیل می‌کنند و سپس به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.
وی با بیان اینکه ۱۰ هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی آزاد وارد آموزش و پرورش خواهند شد که این آزمون در تاریخ ۲۱ آبان ماه برگزار شد، گفت: مطابق سنوات گذشته سازمان سنجش آموزش کشور یکماه زمان نیاز دارد تا اسامی پذیرفته شدگان اولیه را مطابق قانون ۳ برابر ظرفیت را برای مصاحبه اعلام کند.
حسینی با اشاره به چگونگی پذیرش نفرات جذب شده از طریق آزمون استخدامی، خاطرنشان کرد: پس از پذیرش اولیه، مصاحبه و معاینه، بررسی مدارک انجام می‌شود و اگر از سهمیه استفاده کرده است این مدارک بررسی و امتیازی را کسب می‌کند که این امتیاز مصاحبه با نمره آزمون با ضریب ۷۰ به ۳۰ جمع می‌شود و نتیجه نهایی را سازمان سنجش به آموزش و پرورش اعلام می‌کند و افراد برای مراحل بعدی استخدامی راهنمایی می‌شوند.
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص شروع کلاس‌های آموزشی این افراد گفت: این افراد قطعاً باید یکسال دوره آموزشی را سپری کنند و باید منتظر باشیم که چه زمانی سازمان سنجش آموزش کشور نتیجه این آزمون را به آموزش و پرورش اعلام می‌کند.
وی تصریح کرد: این ۱۰ هزار نفر تعداد کمی نیست زیرا باید تمامی مدارک آنها و مصاحبه‌های آنها انجام شود و تا زمانی که سازمان سنجش بخواهد نتیجه نهایی را اعلام کند، این فرایند به طول خواهد انجامید و برای مابقی آن باید با دانشگاه فرهنگیان در این خصوص صحبت کنیم.

پيرو انتشار اطلاعيه‌ مورخ 95/7/10 بدين‌وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون استخدامي وزارت آموزش و پرورش سال 95 مي‌رساند ثبت‌‌نام اين آزمون براي جذب نيروي پيماني از روز يكشنبه مورخ 1395/7/18 لغايت روز شنبه مورخ 95/7/24 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org  آغاز خواهد شد. لذا از متقاضيان واجد شرايط براي شركت در آزمون مذكور دعوت بعمل مي‌آيد بمنظور كسب اطلاعات و جزييات مربوط به رشته‌ها و شغل محلهاي استخدام به دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون مذكور كه از روز يكشنبه مورخ 1395/7/18 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني قرار داده خواهد شد، مراجعه نمايند. لازم به توضيح است كه تاريخ ثبت‌نام به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.

همچنين داوطلباني كه قبلاً در سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي كشور و دانشگاه‌هاي علوم پزشكي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ثبت‌نام نموده‌اند، با عنايت به شرايط و ضوابط و رشته‌ها و شغل محلهاي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش در صورت علاقمندي مي‌توانند با مراجعه به قسمت ويرايش نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي و يا تغيير آزمون خود از ثبت‌نام قبلي به ثبت‌نام در آزمون استخدامي آموزش و پرورش اقدام نمايند. با توجه به اينكه آزمونهاي مذكور همزمان برگزار خواهد شد لذا امكان ثبت‌نام داوطلبان همزمان براي هر دو آزمون ميسر نبوده و داوطلبان منحصراً مجاز به ثبت‌نام در يكي از آزمونهاي مذكور خواهند بود.


تاريخ برگزاري آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 1395/8/21 خواهد بود. 

خود را برای ازمون استخدام اموزش و پرورش اماده نمایید

دفترچه راهنماي آزمون استخدامي وزارت آموزش و پرورش  آبانماه سال 1395

صفحه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آبان ماه سال 95

برای عضویت در کانال فرهنگیان در تلگرام کلیک کنید

برای عضویت در کانال ویژه های استخدام در تلگرام کلیک کنید

تگ های مطلب: جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش, استخدامی آموزش و پرورش, زمان استخدامی آموزش و پرورش, شرایط استخدامی آموزش و پرورش, نتایج استخدام اموزش و پرورش
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک

هحمد در 3/04/1394 - 12:44 نوشته:

ازاین پس زمان تاخت تازویاوه گویی های فانی گوش دنیاراکرمی کند.دیگه به استخدام فکرنکنید.معلمین مواظب باشن حرف زدن یازندان یااخراج؟گزاف گویی های مجلس راهم دیدیم؟

جواد1234 در 9/04/1394 - 01:20 نوشته:

باسلام متاسفم واسه همه معلمان و واسه مجلسی که باندی شده.

معلم ریاضی در 9/04/1394 - 01:43 نوشته:

چقدر خیالتون خوشه مگه تا حالا چه کار برامون کردن از این به بعد هم همینطوره فقط میخان با حرف زدن دهن معلمها رو ببندن تا زمان هی بگذره خیلی بدبختیم که ایجور راحت هی گولمون میزنن

hosseinrahmani در 15/04/1394 - 13:42 نوشته:

اخه 5هزارتانیرواین همه جنجال داره اخه میخوایدکی راگول بزنید2500تاحق وتدریس سراسرکشوراست بعدش اولویت رابافرزندان شهداگذاشتن بعدش هم بعدبافرزندان معلمان بعداگه جایی خالی بوداون یکی هارابگیرین

alisarabi در 15/04/1394 - 14:08 نوشته:

نتایج اولیه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی امروز اعلام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، داوطلبان از ساعت 18 امروز برای مشاهد نتیجه خود به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت : آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب را کسب کنند باید اطلاعات خواسته شده را از 15 تا 21 تیر در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش تکمیل کنند.

توکلی افزود : این سازمان با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی 2 بار در سال آزمون استخدامی برگزار می کند که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نوبت دوم برگزار می شود .http://www.irinn.ir/news/114129/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C

آس و پاس مملکت ایران در 20/04/1394 - 04:41 نوشته:

ببخشید ما این وسط یحتمل بوق هستیم که نه فرزند شهدا و جانبازیم و نه فرزند فرهنگی واقعا متاسفم براتون بالایی ها

ع نوری. کرمانشاه در 21/04/1394 - 16:58 نوشته:

lهمکاران فرهنگی برای این وضعست و چرندیات نمایندگان که به نوعی در ظاهر مدافع بودند و در عمل به ریش ما معلمین می خندند . من چرا باید با 29 سال سابقه مسافر کشی کنم گناه فرزندان ما جیست که متاسفانه شغل اولیائش فرهنگی شده . اگر بودجه کم است باید برای همه کم باشد نه برای بزرکترین سازمان کشور که به نوعی اموزش و پرورش یعنی کل کشور چون با ان در ارتباط میباشند . اگر ظلمی به این سازمان شود چوبش را تنمام ملت خصوصا دانش اموزان را می خورند و بازتابش به بچه ها که امانت الهی میباشند ناوان این بی عدالتی را میدهند چون من معلم مجبورم به شغل دوم مسافر کشی رو بیاورم چرا ما

عباس1988 در 22/04/1394 - 17:51 نوشته:

خیلی مسخرسسسسسسسسسسسسسسسسس حالم از .....

یک رزمنده فراموش شدهاز دوران دفاع مقدس در 22/04/1394 - 18:51 نوشته:

سوال من این است چرا به این زودی رزمندگان دوران جنگ را که سالم به خانه برگشتند را به فراموشی سپرده ایدچرا مگر این عزیزان نبودند که باشهدادرمیدانهای جنگ می جنگیدند فقط گناهشان این بود که سالم آمدند چرا درهیچ جا برایآنها وخانواده هایشان امتیازی درنظرگرفته نشده استمگر تادیروز همینها نبودند که جانانه از میهن دفاع می کردند تاامروز یکعده آدم بی خبر راحت زندگی کنند در ضمن مگر اینها همرزم شهدا نبودندچراگمنامشان پنداشته اید مگراین عزیزان خانواده ندارند مگر فرزندانشان نباید همانند فرزندان شهدای گرانقدر ایران اسلامی هم شغلی داشته باشند پس آن همه سلام وصلواتهای دوران جنگ تحمیلی کجا رفته که می گفتند این عزیزان که در جبهه دارند می جنگند باید جایگاهی بزرگ داشته باشند من رزمنده آن دوران فقط آرزوی یک شغل برای فرزندانم را دارم برای من فراموش شده که کاری نکردند ترا به خدا فکری هم بحال فرزندان ما بکنید که اینقدر حثرت نخوریم

گمنام در 23/04/1394 - 00:07 نوشته:

در پاسخ به دوست رزمندمون:آیا ما جوونای امروزی که لب مرز در مقابل اشرار و قاچاقچیا خدمت کردیم خدمتمون به این مملکت با شمای دوست فرقی میکنه؟ که الان باید با الاف بچرخیم.والا زمان شما شرایط زندگی آسون تر از الانم بود!

بازنشسته فرهنگی در 23/04/1394 - 17:13 نوشته:

متاسفانه دولت تدبیر و امید و مجلسیان هیچ طرح و برنامه ای برای افزایش حقوق بازنشستگان فرهنگی ندارند و منظور شان در بحث و گفتگوها از معلم و فرهنگیان شاغلین فرهنگی هستند و معلمان و فرهنگیان دیروز را به عنوان بازنشستگانی می شناسند که تحت پوشش سازمان بازنشستگی کشوری هستند به نظرم سازمان بازنشستگی می بایست منحل گردد و بازنشستگان هر دستگاه دولتی باید زیر مجموعه همان دستگاه باشند تا وظایف هر وزارتخانه ای نسبت به بازنشستگانش فراموش نشود بازنشستگان هر دستگاهی پیشکسوتان آن دستگاه دولتی هستند جوانی خودشان را با کار و خدمت در آن وزارتخانه سپری کردند وقتی پیر شدند سزاوار است آنها را تحویل سالمندان و یا همان بازنشستگی کشوری بدهند؟بازنشستگان فرهنگی تقریباٌ شصت درصد شاغلین همتراز حقوق دریافت می کنند که دور از انصاف می باشد.

آنشدل در 25/04/1394 - 00:05 نوشته:

تا چند سال پیش عشقم معلمی بود الان طوری شده که با این حقوق کم شرمنده خانواذه شده ام عشقم خاموش شد حالم از آموزش و پرورش بهم می خوره چندین ماه است حق التدریس و سه سال کارورزی را ندادند الانم تو گرما به کارورزی میرم چاره ای ندارم.

یک فرهنگی ازشوشتر در 25/04/1394 - 00:21 نوشته:

چرا اسم فرهنگیان را انقدر می برند فقط شعار میدهند و هیچ کاری نه برای خودشان ونه برای فر زندانشان انجام دادهاند فرزندانم از کلاس اول تا به حال ممتاز بوده اند حالا ک اداره استخدامی داره فقط فرزندان شهید وجانباز فرهنگی است ربطی ب بقیه فرهنگیان تداره پس لطفا نام همه ی فرهنگیان راببرید

بازنشسته فرهنگی در 25/04/1394 - 09:11 نوشته:

خدا را شکر توافق بین ایران و پنج بعلاوه یک حاصل شد پول های بلوکه شده را که آزاد می شود بردارند و فکر استخدام رسمی تمامی کارکنان قراردادی باشند و قدری از آن را بر دارند و جوانان مجرد را سر و سامان بدهند و فکر اشتغال آنها باشند و قدری را صرف افزایش حقوق بازنشستگان بالاخص بازنشستگان فرهنگی و به ویژه بازنشستگان سالهشتاد و هفت و قبل از آن بنمایند و خلاصه کلام محرومین و مستضعفین واقعی از نظر مادی را دریابند. اجرکم عندا...

شکارچی در 25/04/1394 - 19:04 نوشته:

سلام ، وقتی گوش شنوایی نیست ، و وجدان آگاهی نیست چی بگم زمانی که از جبهه حق و باطل آمدیم تکلیف کردن برای ما مدارس مناطق جنگی و نا امن را بازگشایی کنیم و برای چندر قاض حقوق ، راضی شدیم و ترسوها و فرصت طلبان تکلیف دیگری داشتن رفتن به خارج از بورسیه استفاده کردن و ... حالا هم بعد از بازنشستگی ، چندر قاض حقوق دیگر ... ولی از خدا بیخبران خودشان استن ، حوقهای میلیونی ، و تصویب قوانینی که بنحوشان است ، خدایا انسانم ارزوست ...

دلسوخته در 25/04/1394 - 19:09 نوشته:

بازي استيضاح هم تمام شد ودوباره با دوز و كلك وسياسي بازي صداي اعتراض ما معلمها رو خاموش كردند وباز برگشتيم سر خانه اول ..حقوق كم وقسط عقب افتاده وشرمندگي تو روي زن وبچه و حكايت همچنان باقيست..افسوس به حال خودمون و شرم باد بر نمايندگاني كه براي راي جمع كردن ومطرح كردن خودشون اومدن ويه مشت گنده گويي كردن و قايم شدن ...

بدون سهمیه در 1/05/1394 - 09:42 نوشته:

اون اقایی که میگه ما رفتیم جنگ برای حفظ آرمان ها، و الان سهمیه میخواد برای بچه هاش. آقاجان وظیفه تو بود که از ناموس و کشورت حفاظت کنی، نه الان کاسه سهمیه بدست بگیری. دیگه بسه.سهمیه دانشگاه در رتبه های زیر 500 در دانشگاه های تهران برای بچه های شما بوده و همینطور هم ادامه داره. نمیدونم این سهمیه بندی و این پارتی بازی ها کی باید تموم بشه خدا میدونه. 4تا تست میزنن رتبه میشه 200. اونوقت ما که هیچ سهمیه‌ای نداریم باید بریم پارسه، مدرسین شریف،علوی و. هزارتا موسسه دیگه ثبت نام کنیم روزو شب تو اتاق فقط بخونیم بخونیم تا ی رتبه خوب بیاریم و البته با علم و دانش خودمون و با افتخار بریم برای برترین دانشگاه های کشور. ماها نون تلاش و کوشش و سوادکوه رو میخوریم. ببین دوست عزیز سهمیه دانشگاه برای شما، استخدامی برای شما، همه چی برای شما، ولی بدون اونیکه با قدرت علمش میره جواب سوال رو میده و نخبه هست، و فردا برای کشورش در راستای پژوهشی که انجام میده نمیاد بگه سهمیه من کو!!! امسال پروفسور سمیعی ها میشن.امسال کسایی میشن که دنیا براون سرو دست میشکونه، که میگن بیا ما امکانات در اختیار شما قرار میدیم تا شما از مشکلات رو حل کنید. در جامعه اسلامی مساوات حق تموم مسلمین هست. تبعیض عامل جدایی دل از وطن خواهد بود. قدمی برای بهم نزدیکتر برداریم با حذف تموم سهمیه بندی ها.

sepide در 5/05/1394 - 12:15 نوشته:

لايك داري آقا يا خانم بدون سهميه

با اين اطلاعيه هايي كه از همين سايت دستم رسيده يه حساب سر انگشتي كردم و ديدم جايي حتي براي ما (كه اين يك امتياز فرزند فرهنگي بودن رو دارم ) هم نيست.آخه كسي نيس بگه مسئولين محترم شما كه 30 درصد سهميه واسه فرزندان شهيد و جانبازو ايثارگرو ..... گذاشتين!از طرفيم ميگين سهميه قابل توجهي براي استان سيستان و بلوچستانه!باز از طرفي ديگه هم ميگيد سهميه قابل توجهي براي عسلويه است!ديگه چي موند براي ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هركدوم از اينا 30 درصد باشه 10 درصد باقيشم ميمونه براي كل مردم ايران كه منه فرزند فرهنگيم يكيشونم.بعدا هم ميايد ميگيد به فرزندان فرهنگيان سهميه داديم منت هم سرمون ميذاريد!كو آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!با اين حساب سهميه اي موند واسه ماها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن سهميه خانواده شهدا و ايثارگرا و جانبازان و..... هميشه محفوظه.تو هر زمينه اي.همه جاي مملكت بهترين جاهارو گرفتن.حداقل اين يه استخدامي رو فقط واسه مردم عادي ميذاشتين خيلي بهتر بود.نميگيم شهداي عزيز و جانبازا و....مون زحمت نكشيدن.كشيدن.خيليم كشيدن .ماهم دستشونو ميبوسيم.اما ديگه خيييييييييييييلي داره اجهاف ميشه در حق مردم عادي.
ولي كيه كه به اين حرفاي ما بها بده!!!!!!!!!!!!!!!

Pedrosa در 16/07/1395 - 23:39 نوشته:

بابا این چه وضعشه چرا آزمون های دستگاه های دولتی د آموطش و پرورش رو همزمان تو به روز انداختین کسی که از ماه ها قبل زحمت کشیده که آزمون دستگاه ها و آموزش و پرورش رو بده برگشتین میگین یکی رو بلید لغو کنه شما پولتو بگیر یکی رو یه جمعه برگزار کن یکیشو جمعه بعدش چه لزونی داره چی رو دنبال میکنید آدم شاخ درمیاره والا من واسه هر دو آماده شدم چرا یکی رو باید بیخیال شم؟

بیکار bikar در 23/07/1395 - 22:00 نوشته:

لطف کنید ازمون استخدامی را حذف نمایید

ابوعزراییل در 24/07/1395 - 03:15 نوشته:

اون عدالتی که حق کارگری مثل بنده که 25سال بیشتر سن ندارم و به من نشون بدین، فقط و فقط فیشای نجومی و پارتی باز پدر مارو درآوردن

به خدای احد و واحد میخام از دست این ناعدالتی و حق خوری فرار کنم برم جایی که چشمم به چشم آدم ایرانی نیفته،، چرا یه سال باید بمونم واسه ده تومن وام با منت. اونوقت. خودشون. میلیاردی. دزدی میکنن، زندگی من به خاطر ده میلیون تومن داره از هم. میپاشه سگ بره تو این وجدان و عدالت که ازش دم میزنید
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها