سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

خانوارهای جامانده از بسته معیشتی چه کنند ؟

دسته بندي: کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / یارانه ها
3 آذر | بازدید: 1089 نفر
خانوارهای جامانده از بسته معیشتی چه کنند ؟

خانوارهای جامانده از طرح کمک معیشتی دولت با توجه به افزایش قیمت بنزین چه کار باید انجام دهند؟

 نحوه ارائه «بسته معیشتی» به تازه ازدواج کرده‌ها ؟

 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره افرادی که کمک معیشت خانوار دریافت نکرده اند با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: فرآیند پرداخت به مشمولان طرح حمایت معیشتی تا روز (شنبه، ۲ آذر ماه) ادامه داشت و هیچگونه پیامکی مبنی بر شمول، قطع و ثبت نام یارانه یا طرح حمایت معیشتی برای هموطنان ارسال نشده است.

بعد از این تاریخ، افرادی که در فهرست مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت قرار نگرفته‌اند می‌توانند از ساعت ۸ صبح  امروز (یکشنبه) از طریق کد دستوری #۶۳۶۹* از وضعیت خود مطلع شوند.

(توجه: این سامانه به دلیل بروز مشکل فنی دچار اختلال شده اما طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تا ساعتی دیگر اختلال در شماره‌گیری این کد برطرف خواهد شد)

چنانچه درخواست این گروه از هموطنان هر زمان مورد تایید قرار گیرد، مبلغ بسته حمایت معیشتی از ابتدای اجرای طرح به حساب آنان واریز خواهد شد.

افراد از هرگونه مراجعه حضوری و تماس تلفنی به تمامی وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌ها در استان‌ها و شهرستان‌ها از جمله این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند. هرگونه پیامک در این خصوص جعلی است.

حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه درباره زوجینی که به تازگی ازدواج کرده‌اند، گفت: این زوجین اگر هنوز یارانه شان را از خانواده‌شان جدا نکرده باشند و یارانه شان وصل باشد که مشکلی وجود ندارد؛ اما اگر یارانه شان قطع شده باشد و یا قصد داشته باشند حساب یارانه خود را تفکیک کنند باید به پلیس ۱۰+ مراجعه و پرونده تشکیل بدهند و مراحل لازم را طی و سپس اطلاعات خود را با ذکر دلیل در سامانه‌ای که اعلام خواهیم کرد، وارد کنند تا مراحل لازم طی شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه درباره مدت زمان رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده برای جاماندگان نیز گفت: این مدت زمان برای سنجش شاخص‌ها بستگی به میزان درخواست‌ها دارد، اما همانطور که سخنگوی دولت اعلام کرد افرادی که به هر دلیلی در حال حاضر در لیست مشمولان قرار نگرفته‌اند در صورت درخواست رسیدگی مجدد و تایید درخواست توسط وزارت رفاه مشمول بسته خواهند شد.

 

 

برای عضویت در کانال کافی نت ها در تلگرام کلیک کنید

تگ هاي مطلب: بسته معیشتی, بسته معیشتی بنزین, کمک حمایتی دولت, خانوارهای جامانده از کمک حمایتی
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
تبلیغات متنی