سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

نحوه انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار کارشناسی ارشد
15 خرداد

بر اساس اطلاعات خبرنگار گروه دانشگاه ، نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 سه‌شنبه 16 خردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید برای تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

داوطلبان برای تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته ابتدا باید دفترچه راهنما و اطلاعیه سازمان سنجش را مطالعه کرده و در مهلت تعیین‌شده برای تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

داوطلبان دانشگاه آزاد نیز باید در زمانی که از سوی این دانشگاه تعیین می‌شوند، به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کرده و از آن طریق برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اقدام کننند.

داوطلبان در زمان انتخاب رشته باید توجه کنند که اگر خطایی در تکمیل فرم انتخاب رشته رخ داد، باید آن خطا رفع شود، زیرا در غیر این‌صورت انتخاب رشته داوطلب کامل نشده است و سیستم به داوطلب رسید 15 رقمی نمی‌دهد.

داوطلبان قبل از اقدام به انتخاب رشته باید کدرشته‌محل‌های انتخابی خود را به ترتیب علاقه در دفترچه راهنما درج کنند و سپس فرم انتخاب رشته را تکمیل کنند تا خطای کمتری برای آنها رخ دهد.

کدرشته‌محل‌های انتخابی مندرج در فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی پس از تکمیل و تأیید نهایی و اتمام مهلت ویرایش، به هیچ عنوان قابل تغیییر نیست.

پایان/

منبع خبرخبرگزاری فارس - دانشگاهی
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی