سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون 93

دسته بندي: کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار کاردانی به کارشناسی / اخبار کاردانی فنی حرفه ای
10 آبان
زمان ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون 93
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 93 برای موسسات آموزش عالی، غیر انتفاعی و غیر دولتی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی است از شنبه 17 آبان ماه آغاز می‌شود.
حسین توکلی تاکید کرد: ثبت نام و انتخاب رشته منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد و تا روز چهارشنبه 21 آبان ماه ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: کلیه داوطلبانی که حداکثر تا پایان بهمن ماه سال 93 موفق به اخذ مدرک فوق دیپلم (کاردانی) می‌شوند ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دفترچه راهنما که قبل از ثبت نام روی سایت قرار داده می‌شود و فراهم نمودن مدارک لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

 

 

ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید از 19 آبان‌ماه

 

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد دوره‌های کاردانی نظام جدید سال 93 توضیح داد: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دوره‌های کاردانی نظام جدید 93 برای موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی است منحصرا از سایت سازمان سنجش صورت گرفته و از روز دوشنبه 19 آبان ماه آغاز شده و تا روز شنبه 24 آبان ماه ادامه دارد.

 

توکلی ادامه داد: کلیه داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 93 موفق به اخذ مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای یا کار دانش می‌شوند ضرورت دارد پس از مطالعه دفترچه راهنما که قبل از ثبت نام روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

 

وی در مورد پرداخت هزینه آزمون‌های مذکور توضیح داد: از آنجایی که پرداخت هزینه ثبت نام و انتخاب رشته هر دو آزمون اینترنتی است،‌داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه و توضیحات مندرج در آن، در محدوده زمانی ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند.

تگ هاي مطلب: کاردانی به کارشناسی, کارشناسی ناپیوسته 93, کاردانی به کارشناسی بدون آزمون, کاردانی دولتی, کاردانی بدون آزمون, سازمان سنجش
منبع خبرخبرگزاری مهر
تاريخ انقضاء:21 و 24 آبان 93
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی