سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد جزئیات آزمون دکتری تخصصی (PHD) این دانشگاه را تشریح کرد.

دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی (PHD) سال 1394 در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه 10 بهمن 93 برگزار خواهد شد. داوطلبان می بایست با توجه به حوزه های امتحانی خود در محل های موردنظر حضور بهم رسانند.

 

علوی فاضل افزود: آزمون نوبت صبح رأس ساعت 8:00 و آزمون نوبت عصر رأس ساعت 16:00 طبق برنامه زمانی اعلام شده، برگزار خواهد شد که داوطلبان می بایست یکساعت قبل از آغاز آزمون در حوزه امتحانی خود حضور داشته باشند.

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد: داوطلبان به هنگام استقرار در صندلی خود، در صورت مشاهده هر نوع مغایرتی در کارت ورود به جلسه و شماره ای که بر روی صندلی نصب شده و شماره برگه پاسخنامه، می بایست موضوع را به اطلاع مسئولین در حوزه ها برسانند.

 

علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا همه سوالات بصورت تستی خواهد بود، گفت: کلیه سوالات آزمون دکتری بصورت تستی خواهد بود، بجز درس طراحی رشته های شهرسازی و معماری که بصورت تشریحی برگزار خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان می بایست با مداد سیاه و بصورت یکنواخت و پررنگ گزینه ها را پر نمایند. وی توصیه کرد: داوطلبان بهتر است سوالی را که نمی دانند، پاسخ ندهند چراکه در سوالات تستی هر پاسخ صحیح، 3 نمره مثبت و هر پاسخ غلط، 1 نمره منفی درنظر گرفته خواهد شد که این موضوع بیانگر آن است که هر سه سوالی که داوطلبان نادرست پاسخ دهند، یک سوال صحیح را حذف خواهد کرد، درحالیکه عدم پاسخ به یک سوال، نه نمره مثبت و نه نمره منفی تعلق نخواهد گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل ضمن آرزوی موفقیت برای همه داوطلبان گفت: داوطلبان به خدا توکل داشته باشند و با آرامش و بدون هیچ دغدغه ای به سوالات پاسخ دهند.

 

 

داوطلبان یک روز قبل از آزمون دکتری تخصصی حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند

 

 

دکتر علوی فاضل با اعلام این مطلب که شناسایی حوزه امتحانی یک روز قبل از برگزاری استرس را از داوطلبان دور خواهد کرد، گفت: اگر داوطلبان یک روز قبل از آزمون حوزه خود را شناسایی کنند می توانند با مدیریت زمان در موعد مقرر در حوزه امتحانی خود حضور به هم رسانند.

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در ادامه افزود: به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، کارت شناسایی معتبر عکسدار (اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه) ضروری است.

معاون سنجش و پذیرش در خصوص استفاده از ماشین حساب گفت: استفاده از ماشین حساب تنها برای برخی از رشته ها مجاز است که در برگه ورود به جلسه آزمون این دسته از داوطلبان قید شده است

 

وی در ادامه تأکید کرد: هرگونه استفاده از وسایل الکترونیکی و مخابراتی نظیر تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و غیره حتی به صورت خاموش تخلف محسوب می شود. لذا از داوطلبان خواسته می شود از آوردن این گونه وسایل خودداری کنند.

علوی فاضل تأکید کرد: خروج داوطلبان قبل از اتمام وقت آزمون ممنوع است، همچنین لازم است داوطلبان در پایان جلسه، کارت ورود به جلسه خود را به مسئولین تحویل دهند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان گفت: داشتن شماره داوطلبی برای اعلام نتایج ضروری است لذا از داوطلبان خواست، این شماره را تا زمان اعلام نتایج در نزد خود نگهداری کنند.

تگ هاي مطلب: دکتری دانشگاه آزاد 94, دکتری آزاد 94, اخبار کنکور 94, کارت ورود به جلسه, دانشگاه آزاد اسلامی
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی