سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

حل مشکلات پرداخت وام دانشجویان علمی کاربردی/ اعتبارات دو برابر شد

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار دانشگاه علمی کاربردی
12 آذر

، کیانوش بهرهی شامگاه یکشنبه در جمع روسای مراکز علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته ۴ میلیارد تومان اعتبار برای یک سال تحصیلی وام دانشجویی از صندوق رفاه اخذ کردیم که قسمت اعظم آن جذب شد، اظهار داشت: خوشبختانه ۸۲ درصد اعتبارات وام دانشجویی در لرستان جذب شد.

وی یادآور شد: سال گذشته ۴۴۰ میلیون تومان اعتبار وام دانشجویی برای لرستان در نظر گرفته شده بود که بیش از ۳۶۱ میلیون تومان آن جذب شد.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر اینکه امسال برای نیم سال اول ۴ میلیارد تومان اعتبار وام دانشجویی گرفته ایم که دو برابر سال گذشته است، ادامه داد: در لرستان برای نیم سال اول ۴۵۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

بهرهی با اشاره به اینکه از اول آبان ماه تا آخر آذر ماه بازه زمانی برای ثبت وام دانشجویی است، یادآور شد: مشکل اساسی که به وجود آمد بحث افتتاح حساب بانک قرض الحسنه مهر بود که به دلیل نداشتن اساسنامه صورت نگرفت و برای پرداخت وام دانشجویی دچار مشکل شدیم.

وی با بیان اینکه امروز در این رابطه جواب مثبت گرفتیم و قرار است روند پرداخت وام دانشجویی به روال گذشته برگردد و افتتاح حساب جدید وجود ندارد، تصریح کرد: مسائل این حوزه ظرف فردا و پس فردا حل می گردد و در بازه زمانی کم پایان آذر ماه باید تلاش شود وام دانشجویی در استان ها جذب شود.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر اینکه اگر متقاضی وجود داشته باشد، میزان اعتبارات وام دانشجویی نیز بیشتر می گردد، ادامه داد: مبلغ وام دانشجویی برای هر نیم سال به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

منبع خبرخبرگزاری مهر
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل