کانال های تلگرام کندو

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

معاون سنجش دانشگاه آزاد از  آغاز نام  نویسی دوره های کارشناسی بدون آزمون این دانشگاه خبرداد.

دکتر علوی ضمن اعلام این خبر گفت: جهت رفاه حال متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی سایت ثبت نام برای ورودی مهرماه 94  از هم اکنون باز است و داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به سایت www.azmoon.org مراجعه کنند.

 

دکتر علوی فاضل در ادامه افزود: هر داوطلب می بایست پس از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته محل اقدام کند.

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی با تهیه پرینت از ثبت نام خود می توانند برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام قطعی خود در ساعات اداری به محل دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد، گفت: داوطلبان قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت کنند، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد. لکن داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل در پایان در خصوص متقاضیان رشته موسیقی گفت: ثبت نام اینترنتی این دسته از داوطلبان به معنای پذیرش قطعی آنها محسوب نمی شود، لذا آنها ملزمند در آزمون عملی و مصاحبه فرهنگی که توسط واحد دانشگاهی موردنظر انجام و زمان و چگونگی آن متعاقباً اعلام می گردد شرکت کنند.

تگ هاي مطلب: کنکور 94, دانشگاه آزاد, کارشناسی بدون آزمون, رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد, زمان ثبت نام دانشگاه آزاد
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل