سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 94

دسته بندي: کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار کاردانی فنی حرفه ای
8 اردیبهشت
زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 94
ثبت‌نام  کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای 94  دولتی، آزاد و غیرانتفاعی از روز یکشنبه 13 اردیبهشت آغاز می‌شود و تا یکشنبه 20 اردیبهشت ادامه دارد.

کلیه داوطلبان لازم است با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص شرایط و ضوابط ثبت‌نام و پذیرش دانشجو در دوره‌های مذکور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام که از پنجشنبه 10 اردیبهشت روی سایت سازمان قرار می‌گیرد، برای ثبت نام اقدام کنند.

وی در مورد داوطلبانی که واجد شرایط برای ثبت‌نام هستند توضیح داد: کلیه دارندگان گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید در یکی از شاخه‌های فنی و حرفه‌ای، کاردانش و شاغل به تحصیل در دوره‌های مذکور که حداکثر تا پایان نیم‌سال اول تحصیلی 94-95 فارغ‌التحصیل می‌شوند یا دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای دوره چهارساله نظام قدیم حق ثبت‌نام در دوره‌های مذکور را دارند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه اظهار کرد: براساس ضوابط در این آزمون از تعداد 42 کد رشته امتحانی به شرح جدول مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام پذیرش در 23 کد رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 19 کد رشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) و بدون آزمون صورت می‌گیرد.
ثبت نام منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می گیرد.

توکلی با تاکید بر اینکه داوطلبان متقاضی هر یک از کدرشته‌های امتحانی مذکور لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنند، در مورد زمان برگزاری آزمون گفت: این آزمون در صبح جمعه 16 مردادماه برگزار می‌شود.

تگ هاي مطلب: کاردانی فنی و حرفه ای, کاردانی دانشگاه آزاد, کاردانی دولتی, کاردانی فنی حرفه ای 94, زمان ثبت نام, زمان برگزاری, کنکور کاردانش
منبع خبرسازمان سنجش
تاريخ انقضاء:13 تا 20 اردیبهشت
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی