سایت کاریابی جویا کار
ثبت نام وام ازدواج

جهت ثبت نام وام ازدواج به صورت فوری کلیک کنید

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

اقساط وام ازدواج 30 میلیون تومانی چقدر خواهد بود

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / وام ازدواج
11 دی
اقساط وام ازدواج 30 میلیون تومانی چقدر خواهد بود
رحیم زارع عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به این نکته که مبلغ وام ازدواج در لایحه بودجه سال ١٣٩٨، 15 میلیون تومان برای هر یک از زوجین در نظر گرفته شده است، پیشنهاد گردید با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی و سایر اقلام مورد نیاز برای شروع زندگی وام ازدواج برای هر یک از زوج ها به 30 میلیون تومان افزایش یابد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قیمت لوازم خانگی در سال جاری حداقل 2 برابر افزایش یافته است، افزود: اگر نمایندگان همراهی کرده و به این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس رای دهند، وام ازدواج برای زوجین به 60 میلیون تومان افزایش می یابد.

بانک ها منابع لازم جهت پرداخت وام ازدواج 30 میلیون تومانی را دارند
وی ادامه داد: محل پرداخت این وام از منابع قرض الحسنه پس انداز و منابع قرض الحسنه جاری در نظر گرفته شده که در حال حاضر این منبع بیش از  100 هزار میلیارد تومان است.
نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشکل اصلی جوانان در حال حاضر موضوع ازدواج و هزینه های سرسام آور زندگی است، اظهار داشت:امیدوارم با تصویب این مبلغ از محل سپرده های قرض الحسنه و جاری بتوان بخشی از مشکلات و موانع جوانان برای ازدواج را رفع کرد.

بازپرداخت وام ازدواج 5 ساله و با سود 4 درصد در نظر گرفته می شود
وی افزود: بازپرداخت وام ازدواج 5 ساله و با سود 4 درصد در نظر گرفته می شود که بانک ها باید تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در اولویت نخست پرداخت قرار دهند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش نرخ تورم در کشور، تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به نوسان قیمت ارز و تاثیر آن در بهای تمام شده لوازم خانگی، تورم،‌ مسکن و همانند آن ارزش وام ازدواج کاهش یافته و منطبق با شرایط روز کشور نیست.
تگ هاي مطلب: مبلغ وام ازدواج, وام ازدواج سال 98
منبع خبرخبرگزاری خانه ملت
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
تبلیغات متنی