سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

انتشار نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار کاردانی به کارشناسی
7 دی

انتشار نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی/ تغییر یک کدرشته محل

مشاور عالی سازمان سنجش از انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 در سامانه سازمان سنجش اعلام شد.

وی گفت: پذیرفته شدگان برای ثبت نام می توانند در روزهای 11 و 12 دی ماه به مراکز قبولی به همراه داشتن مدارک مورد نیاز مراجعه کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، پذیرفته شدگان‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ دوره‌ روزانه‌ در این مرحله، خواه‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ ذیربط ثبت‌ نام کنند یا نه، حتی‌ با دادن‌ انصراف‌ قطعی‌ از تحصیل،‌ مجاز به‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ کاردانی‌ به‌ کارشناسی‌ناپیوسته‌ سال‌ 1392 نیستند.

توکلی افزود: آن دسته از داوطلبانی که قبولی اولیه آنان مربوط به دوره روزانه بوده و در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره غیر روزانه (دوره غیرانتفاعی) پذیرفته‌شده‌اند، حتی با دادن انصراف از این رشته‌ها حق شرکت در آزمون سال بعد را نخواهند داشت.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان هر یک از رشته‌های تحصیلی تکمیل ظرفیت این مقطع قرار دارند، چنانچه قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و یا رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی آزمون مربوط قرار گرفته باشند، نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجویان انتقالی رفتار خواهد شد.

وی با اعلام خبر تغییر یکی از کد رشته محلها گفت: کدرشته محل 4274 مربوط به گرایش الکترونیک از رشته امتحانی برق (کد 204) به کدرشته محل 4281 تغییر یافت و با توجه به حدنصاب نرسیدن تعداد متقاضیان کد رشته ‌محل 4268 مربوط به موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی رفاه تهران (با روش پذیرش نیمه‌متمرکز) از رشته امتحانی علمی- کاربردی مدیریت امور فرهنگی (کدرشته امتحانی 518) و نیز اعلام این موسسه مبنی بر عدم امکان تشکیل کلاس به دلیل آمار اندک متقاضیان، هیچ داوطلبی در رشته فوق به عنوان معرفی شده چند برابر برای مصاحبه معرفی نشده است.

توکلی درباره زمان اعلام نتایج رشته‌های نیمه ‌متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت اعلام کرد که این نتایج به همراه سایر رشته‌های تحصیلی نیمه ‌متمرکز اواخر دی‌ماه و یا نیمه اول بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.

تگ هاي مطلب: کاردانی به کارشناسی, تکمیل ظرفیت
منبع خبرخبرگزاری مهر
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی