سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

عدم هماهنگی سنجش و دانشگاه آزاد در اعلام نتایج بدون آزمون

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
24 بهمن
عدم هماهنگی سنجش و دانشگاه آزاد در اعلام نتایج بدون آزمون

ناهماهنگی‌های صورت گرفته در زمان اعلام نتایج پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  و سازمان سنجش آموزش کشور، نگرانی داوطلبان را در خصوص ثبت نام به دنبال داشته است.

ه گزارش خبرنگار مهر، نتایج پذیرش بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری زودتر از نتایج پذیرش بدون آزمون سازمان سنجش اعلام شد.

از سوی دیگر، پذیرفته شدگان بدون آزمون این دو مقطع در دانشگاه آزاد طبق اعلام این دانشگاه باید امروز و فردا به واحدهای مورد پذیرش برای ارائه مدارک و ثبت نام اقدام کنند.

این در حالیست که برخی داوطلبان، نه تنها متقاضی شرکت در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد بودند بلکه علاقمندی‌شان را برای پذیرش بدون آزمون دانشگاههای دولتی، غیردولتی و پیام نور نیز اعلام کردند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، نتایج بدون آزمون این سه دانشگاه پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.

به علت ناهماهنگی در زمان اعلام نتایج پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد و سازمان سنجش آموزش کشور، برخی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد نگرانند که در صورت پذیرفته شدن یا پذیرفته نشدن در دوره بدون آزمون سازمان سنجش، مهلت ثبت نام‌شان در دانشگاه آزاد را از دست دهند.

برخی از این دانشجویان به مهر اعلام کرده اند از آنجا که ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه آزاد از امروز آغاز می شود و تنها تا فردا ادامه دارد ما باید اصل مدارکمان را برای ثبت نام ارائه دهیم در حالیکه اگر در دانشگاههای دیگر پذیرفته شده باشیم برای ارائه مدارک با مشکل مواجه خواهیم شد.

در همین باره، ناصر اقبالی - رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرگزاری مهر، گفت: آن دسته از داوطلبانی که قرار بوده امروز و فردا در مراکز قبولی ثبت نام کنند، می توانند تا اعلام نتایج سازمان سنجش صبر کرده و در صورت انتخاب دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل، هفته آینده ثبت نامشان را انجام دهند.

وی خطاب به این داوطلبان اعلام کرد: مدت زمان ثبت نام برای پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه آزاد تمدید خواهد شد.

تگ هاي مطلب: سازمان سنجش, دانشگاه آزاد, azmoon.com, sanjesh.org, اعلام نتایج, بدون کنکور
منبع خبرخبرگزاری مهر
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی