سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون پیام نور

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
6 اسفند
آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون پیام نور

رییس دانشگاه پیام نور از آغاز زمان ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از صبح یکشنبه 6 اسفند خبر داد.

دکتر زیاری گفت:کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون سال 91 که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده است باید تا 10 اسفند با مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی http://reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام غیرحضوری خود اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: نتایج نهایی پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از 26 بهمن در سایت سازمان سنجش به شانیwww.sanjesh.org اعلام شده است.

 

وی در خصوص ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در رشته محل‌های قبولی، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند بر اساس مفاد اطلاعیه که همزمان با اسامی آنان بر روی سایت قرار می‌گیرد نسبت به انجام ثبت‌نام برای نیم سال دوم سال تحصیلی اقدام کنند.

 

بر اساس دستورالعمل پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 91 در خصوص پذیرفته شدگان بدون آزمون، ثبت‌نام غیرحضوری کلیه پذیرفته‌شدگاناز طریق نشانی http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد پذیرفت.

 

نظر به اینکه گزینش دانشجو صرفاً بر اساس معدل کتبی دیپلم صورت پذیرفته در صورت وجود هرگونه مغایرت؛ قبولی دانشجو لغو شده و دانشجو مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه نمی باشد.

 

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی و کاردانی (برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته) حداکثر تا 30 بهمن تعیین شده است.

 

گفتنی است، داشتن شرایط بومی مطابق دستور العمل الزامی است ضمن اینکه پذیرش در رشته‌ های فنی و مهندسی و گروه هنر به صورت بومی استانی انجام می‌شود.

 

با توجه به اینکه نوع ورود دانشجویان مذکور به صورت رسمی (سراسری) می باشد دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری دانشگاه پیام نور وسایر دانشگاه ها مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته/محل بطور همزمان نمی باشند و باید از یکی از رشته‌های قبولی خود انصراف دهند.

 

انتقال و تغییر رشته از رشته محل‌های بدون آزمون به رشته‌محل‌هایی که پذیرش آنها با آزمون سراسری صورت می گیرد؛ممنوع می باشد.

تگ هاي مطلب: دانشگاه پیام نور, سیستم گلستان, سیستم جامع گلستان, reg.pnu.ac.ir, ثبت نام غیر حضوری, ثبت نام اینترنتی, بدون کنکور
منبع خبرخبر گزاری ایسنا
تاريخ انقضاء:10 اسفند 91
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی