سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

دسته بندي: اخبار کارشناسی ارشد / اخبار دکتری ( phd ) / اخبار دانشگاه آزاد اسلامی
29 دی

بر اساس اطلاعات خبرنگار گروه دانشگاه ، ثبت‌نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد از روز پنج شنبه 23 دی ماه آغاز شده است و تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 29 ادامه دارد.

داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی سال 1395 دانشگاه آزاد شرکت کرده و دعوت به مصاحبه شده‌اند می‌توانند در رشته / گرایشی که مصاحبه شده‌اند حداکثر 20 محل دانشگاهی را انتخاب کنند، هیچ یک از پذیرفته شدگان مراحل قبلی آزمون دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت نام کرده‌اند، مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نیستند.

داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1395 دانشگاه آزاد شرکت کرده‌اند نیز می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا 20 رشته/محل را انتخاب کنند، هیچ یک از پذیرفته شدگان مراحل قبلی آزمون کارشناسی ارشد سال 1395 دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت نام کرده‌اند مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نیستند.

همچنین داوطلبان کارشناسی ارشد که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 95 دانشگاه آزاد شرکت کرده بودند می‌توانند متناسب با مجموعه آزمون‌های خود حداقل 20 رشته را در تکمیل ظرفیت انتخاب کنند، بدیهی است هیچ کدام از پذیرفته شدگان مراحل قبلی آزمون کارشناسی ارشد سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی که در واحد دانشگاهی ثبت نام کرده‌اند، مجاز به شرکت در این مرحله تکمیل ظرفیت نیستند.

داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org مراجعه کنند.

با توجه به محدود بودن رشته/محل‌های ارائه شده لازم است داوطلبان قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت نام از ارائه رشته / محل مورد نظر خود اطمینان یابند. همچنین نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هفته اول بهمن ماه اعلام می گردد.

پایان/

منبع خبرخبرگزاری فارس - دانشگاهی
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی