سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر از 13 خرداد 93

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار کارشناسی ارشد
7 خرداد
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر از 13 خرداد 93
رییس دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام فراگیر مقطع کارشناسی ارشد از 13 خردادماه خبر داد.  

ابوالفضل فراهانی در نشست روسای استانی دانشگاه پیام نور گفت: برنامه فعالیت چهار سال آینده دانشگاه پیام نور در چهار محور تنظیم شد که این برنامه با محوریت نحوه ادامه فعالیت مراکز و واحدها، پذیرش دانشجو و جذب عضو هیات علمی نشان دهنده جایگاه دانشگاه در طی چهار سال خواهد بود.

 

وی به فعالیت های فرهنگی اشاره کرد و گفت: کلیه فعالیت های فرهنگی دانشگاه با اولویت خاص ادامه می یابد اما برنامه دانشگاه باید در بخش فرهنگی روشن و مدون آماده شود و دانشگاه بداند که تا چهار سال آینده در این بخش به کجا و چه هدفی دست خواهد یافت و نقش دانشگاه در نقشه جامع علمی و عرصه آموزش عالی کشور چگونه خواهد بود؟

 

وی کتاب درسی ، آزمایشگاه ، فعالیت پژوهشی و عمران را از مهم ترین مولفه هایی عنوان کرد که باید برنامه سال های آتی برای بهبود و ارتقای دانشگاه در این چهار بخش فراهم شود.

 

فراهانی با تاکید بر لزوم ثبات استخدام کارکنان دانشگاه گفت: همه همکاران ما در بخش کارکنان ، مدیران و اعضای هیات علمی باید از ثبات استخدامی برخوردار شده و در فضایی صمیمی و نشاط و اعتماد فعالیت کنند. زیبنده دانشگاه پیام نور نیست که 65 درصد اعضای هیات علمی مربی باشند و ارتقای اعضای هیات علمی به مرتبه استادیاری به بالا ، یک ضرورت است .

فراهانی با عنوان اینکه کارگروه های جذب در حال شکل گیری است گفت: افرادی که در کارگروه ها همکاری می کنند باید افرادی علمی و دانشگاهی و در عین حال مثبت اندیش، قانون گرا و رسمیت گرا باشند . سیاست جذب دانشگاه جذب اعضای هیات علمی نخبه و دانش آموخته دانشگاه های معتبر با معدل بالاست .

 

وی تصریح کرد: افرادی که به عنوان عضو علمی دانشگاه پیام نور جذب می شوند باید به نحوی پذیرش شوند که تقاضای انتقال به واحدها و مراکز دیگر پیام نور را نداشته باشند و صرفا برای آن مرکز و واحد خاص پذیرش شوند چرا که در غیر این صورت و با انتقال نابهنگام عضو علمی، دانشجویان پذیرش شده با مشکل جدی مواجه خواهند شد و نمی توانیم پاسخگوی نیاز به حق دانشجویان پذیرش شده باشیم.

فراهانی بار دیگر بر گسترش فعالیت های پژوهشی استانها تاکید کرد و گفت: تمامی امور مربوط به بخش پژوهش ، پژوهشکده ها ، نشریات وفعالیت های پژوهشی استانها به طور جدی پیگیری شود و استانها در مواردی که امکان ایجاد پژوهشکده وجود دارد ضمن هماهنگی و توافق با حوزه پژوهشی دانشگاه جهت راه اندازی و تاسیس پژوهشکده اهتمام ورزند .

 

وی به تعداد متقاضیان بورس دانشگاه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تقاضای حدود 2700 نفر در مقطع ارشد ارائه شده است اما انتخاب 130 نفر از این مجموعه با توجه به شاخص های فعالیت های پژوهشی ، سابقه کار ، محرومیت منطقه محل خدمت، رشته ،سابقه ایثارگری کار مشکلی است اما می توان بررسی های لازم را برای فرصت های بعد انجام داد.

 

وی همچنین از آغاز ثبت نام فراگیر مقطع کارشناسی ارشد از 13 خردادماه خبر داد و گفت: از تمامی روسای استانی انتظار می رود دانشگاه را آن طور که شایسته و بایسته است که متقاضیان ورود به دانشگاه پیام نور از طریق رسانه ها معرفی کنند. 

تگ هاي مطلب: ارشد فراگیر پیام نور, ارشد فراگیر 93, ثبت نام ارشد فراگیر 93, زمان ثبت نام ارشد فراگیر, کارشناسی ارشد 93, سازمان سنجش, sanjesh.org, دانشگاه پیام نور
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی