سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان اعلام نتایج نهایی ارشد 94 + آمار انتخاب رشته کنندگان

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه / اخبار کارشناسی ارشد
4 خرداد
سازمان سنجش آمار پذیرفته شدگانی که اقدام به انتخاب رشته کرده اند و همچنین زمان تقریبی اعلام نتایج آزمون ارشد دولتی 94 را اعلام کرد.

نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته 94 به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده ساعت 20 سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده شد.

از تعداد 655 هزار و 679 داوطلب حاضر در آزمون، تعداد 429 هزار و 688 داوطلب (بیش از 65.5 درصد) مجاز به انتخاب رشته شدند و داوطلبان مجاز ضرورت داشته پس از دریافت دفترچه راهنما که از ساعت 18 چهارشنبه 23 اردیبهشت‌ماه روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده، به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کنند و از ساعت 20 دوشنبه 28 اردیبهشت‌ماه و با در نظر گرفتن مهلت در نظر گرفته شده تا ساعت 24 یکشنبه سوم خردادماه با مراجعه به سایت سازمان نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد آمار انتخاب رشته‌کنندگان اظهار کرد: براساس آمار گزارش شده اولیه از تعداد 429 هزار و 688 داوطلب 344 هزار و 492 داوطلب (80.15 درصد) نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام نموده‌اند.

زمان اعلام نتایج نهایی

توکلی در پایان در مورد زمان اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتایج نهایی در دهه اول شهریورماه اعلام می‌شود.

تگ هاي مطلب: کارشناسی ارشد دولتی, ارشد دولتی 94, زمان اعلام نتایج, تعداد انتخاب رشته کنندگان
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی