سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

تغییرات دفترچه ثبت نام کنکور ارشد پزشکی سال ۹۸ اعلام شد

دسته بندي: اخبار کارشناسی ارشد / اخبار علوم پزشکی
5 اسفند

، ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال ۹۸ برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه (عادی رایگان)، شهریه پرداز دانشگاه آزاد اسلامی و مجازی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از ۳۰ بهمن ۹۷ آغاز شده است و تا ساعت ۱۶ بعد از ظهر ۱۰ اسفند ۹۷ ادامه دارد.

ارسال مدارک و ثبت نام فقط بصورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir صورت می پذیرد.

دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال ۹۸ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و با توجه به بروز رسانی دفترچه راهنما لازم است داوطلبان از آخرین تغییرات باخبر شوند.

داوطلبین مجاز به شرکت در آزمون باید دارای شرایط عمومی اختصاصی مندرج در دفترچه باشند.

هزینه ثبت نام برای هر گروه امتحانی مبلغ ۴۵۰ هزار ریال (۴۵ هزار تومان) و مبلغ ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) جهت ارسال پیام کوتاه آزمون است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (پیوند الکترونیکی هزینه ثبت نام آزمون های مرکز سنجش آموزش پزشکی) نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون اقدام کند.

ثبت نام کنندگان از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۶ فروردین ۹۸ تا ساعت ۱۶ روز ۲۸ فروردین ۹۸ می توانند نسبت به تصحیح و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

داوطلب می تواند باتوجه به مدرک کارشناسی (و یا بالاتر) در دو رشته (یا مجموعه) امتحانی از ۲ گروه متفاوت شرکت کند اما مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نیست.

برای رشته هایی که به صورت مجموعه امتحانی تجمیع شده اند، فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر می گردد. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، می تواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.

بر اساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، استفاده از ماشین حساب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ برای رشته مهندسی بهداشت حرفه ای ممنوع است و داوطلبان دقت کنند همراه داشتن ماشین حساب در جلسه آزمون برای این رشته تخلف محسوب می گردد.

بر اساس جدول شماره ۱ دفترچه راهنما نیز، استفاده از ماشین حساب برای آزمون پذیرش این رشته حذف شد. فقط رشته های تعیین شده در جدول شماره ۱، مجاز به استفاده از ماشین حساب هستند. نوع ماشین حسابی که داوطلبان می توانند استفاده کنند در جدول آمده است. استفاده از هرگونه ماشین حساب های پیشرفته و دارای امکانات برنامه ریزی، ممنوع است.

رشته های مجاز برای استفاده از ماشین حساب های مجاز شامل ارگونومی، فناوری تصویربرداری پزشکی، مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)، مهندسی پزشکی (زیست مواد)، مجموعه بهداشت محیط (بهداشت محیط – سم شناسی محیط، مهندسی بهداشت محیط – مدیریت پسماند، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت محیط – بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری، بهداشت محیط – بهداشت پرتوها)، مجموعه فیزیک پزشکی، رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، فیزیک پزشکی است.

ماشین حساب های مجاز برای رشته های مجاز

ردیف نام مدل
۱ CASIO کاسیو FX ۳۶۰۰
۲ CASIO کاسیو FX ۸۲ MS
۳ CASIO کاسیو FX ۹۹۱ MS
۴ CASIO کاسیو FX ۸۲ ES PLUS
۵ CASIO کاسیو FX ۹۹۱ ES PLUS
۶ SHARP شارپ EL ۵۳۱ WH
۷ PARS HESAB پارس حساب ۴۶۰۰ PLUS II
۸ CITIZEN سیتیزن SR ۱۳۵ N

آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ همه رشته ها در نوبت های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می گردد.

منبع خبرخبرگزاری مهر
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی