سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان ثبت‌نام قبولی های فراگیر

در پی اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون‌های فراگیر مقاطع کارشناسی پیوسته، کاردانی به کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، نحوه ثبت‌نام قبولی‌ها اعلام شد.

به گزارش ایسنا، پذیرفته‌شدگان باید جهت ثبت نام در تاریخ های زیر به سایت سیستم گلستان دانشگاه پیام نور مراجعه کنند:

پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 (بهمن ماه سال 91) باید از 23 تا 30 بهمن

پذیرفته‌شدگان نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 (مهر ماه سال 92) باید در از 14 تا 18 شهریور

زمان مراجعه حضوری پس از انجام ثبت نام اینترنتی در پرینت نهایی درج خواهد شد.

بر این اساس، کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است اصل مدارک را با حجم هر تصویر حداکثر تا 250 کیلو بایت و ترجیحاً jpg یا jpeg اسکن نموده و به سایت ثبت‌نام (http://reg.pnu.ac.ir) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت‌نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت‌نام نمایند.

بر این اساس، اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، عکس با زمینه روشن، اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه(برای آقایان)، گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجعه ذیربط، گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی و اصل و تصویر مدرک تحصیلی برخی از مدارک لازم برای ثبت‌نام است.

 

مدارک لازم برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته:

- اصل و تصویر گواهی، دیپلم متوسط نظام جدید یا (اصل و تصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم).

- اصل و تصویر ریز نمرات دوره‌های متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل و تصویر ریزنمرات دوره متوسطه نظام قدیم).

- اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام قدیم)

 

مدارک لازم برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته:

- اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) با قید معدل.

 

مدارک لازم برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد:

- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.

تبصره 1: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.»

گفتنی است در دوره دانش‌پذیری مقطع کارشناسی بر اساس شرایط و ضوابط معدل کتبی برای دیپلمه‌های شاخه نظری شامل رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که از سال 1384 به بعد دیپلم خود را اخذ نموده‌اند، 25 درصد تأثیر مثبت داده شده است.

پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 برای اطلاع دقیق از تاریخ و نحوه ثبت‌نام خود می‌توانند از 20 تا 23 بهمن به سایت خدمات آموزشی دانشگاه پیام‌نور (گلستان) به نشانی: http://reg.pnu.ac.ir و یا پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

تگ هاي مطلب: فراگیر پیام نور, کارشناسی ارشد, کارشناسی, کاردانی به کارشناسی, زمان ثبت نام, سیستم گلستان
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
تاريخ انقضاء:30 بهمن و 18 شهریور
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی