سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان مصاحبه آزمون دکتری هفته اخر اردیبهشت / مهلت انتخاب رشته مجازین

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
27 فروردین
زمان مصاحبه آزمون دکتری هفته اخر اردیبهشت / مهلت انتخاب رشته مجازین
دکتر توکلی ضمن اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 92 از اعلام اسامی معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد.
وی با بیان اینکه 176 هزار و 185 داوطلب در جلسه آزمون دکتری حاضر بودند، اظهار کرد: از این تعداد 45 هزار و 106 نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

وی افزود: از تعداد 45 هزار و 106 داوطلب مجاز به انتخاب رشته، 17 هزار و 221 داوطلب زن و 27 هزار و 885 داوطلب مرد بودند که به عبارتی 61.82 درصد داوطلب مرد مجاز به انتخاب رشته شدند.

وی با اشاره به 45 هزار و 106 داوطلب مجاز به انتخاب رشته در آزمون دکتری، گفت: از این تعداد 23 هزار و 234 داوطلب مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های روزانه، پیام نور، نوبت دوم، پردیس‌های خودگردان، غیر انتفاعی شدند که از این تعداد 8611 داوطلب زن و 14 هزار و 623 داوطلب مرد هستند.

وی افزود: همچنین از 21 هزار و 872 داوطلب مجاز به انتخاب رشته فقط در رشته‌های نوبت دوم، پیام نور، پردیس‌های خودگردان و غیر انتفاعی 8610 داوطلب زن و 13 هزار و 262 داوطلب مرد بودند.

توکلی با اشاره به آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری از روز پنج شنبه 29 فروردین، اظهارکرد: مجازین به انتخاب رشته می‌توانند تا روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: پس از انتخاب رشته با توجه به ظرفیت هر کد رشته محل دانشگاهی و بر اساس اولویت در رشته‌ محل‌های انتخابی و نمرات علمی آزمون و با در نظر گرفتن سایر ضوابط از لحاظ سهمیه و ... از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کد رشته محل فهرست واجدین شرایط شرکت در مصاحبه حداکثر در پنج کد رشته محل استخراج و در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه برای شرکت در مصاحبه اعلام می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز زمان مصاحبه معرفی‌شدگان از دهه سوم اردیبهشت ماه، گفت: این دسته از داوطلبان باید با همراه داشتن مدارک لازم و بر اساس برنامه زمانی که آن زمان اعلام می‌شود، به دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو مراجعه کنند.

تگ هاي مطلب: زمان انتخاب رشته آزمون دکتری, مهلت انتخاب رشته دکتری, زمان مصاحبه دکتر دولتی 92, کنکور دکترا دولتی 92, دکتری دولتی 92
منبع خبرخبر گزاری ایسنا
تاريخ انقضاء:1 اردیبهشت 92
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی