سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان توزیع کارت آزمون کارشناسی علمی کاربردی

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
15 اردیبهشت
زمان توزیع کارت آزمون کارشناسی علمی کاربردی

آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی سال 1392 دانشگاه جامع علمی کاربردی صبح روز جمعه 20 اردیبهشت ماه در 44 شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود.

حسین توکلی با اشاره به ثبت‌نام 88 هزار و 919 داوطلب در آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی سال 92 دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی، اظهارکرد: از این تعداد 38 هزار و 356 نفر داوطلب زن و 5563 نفر داوطلب مرد شرکت دارند که در واقع 43.14 درصد داوطلبان زن و 56.86 درصد داوطلبان مرد هستند.

وی افزود: از تعداد 88 هزار و 919 داوطلب شرکت در این آزمون 37 هزار و 303 نفر در گروه صنعت، 5235 نفر در گروه کشاورزی، 34 هزار و 58 داوطلب در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی و 12 هزار و 323 نفر در گروه فرهنگ‌وهنر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به توزیع اینترنتی کارت شرکت در جلسه آزمون از روز سه‌شنبه 17 اردیبهشت 92 تا روز پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 92 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین برگه راهنمای مربوطه اقدام کنند.

توکلی افزود: داوطلبان این آزمون برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید فقط به روش فوق اقدام و بر اساس زمان برگزاری، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

وی با اشاره به نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون، اظهارکرد: با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام‌خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، وضعیت داوطلب، کد اشتغال و کدرشته محل‌های انتخابی بر اساس اولویت علاقه داوطلب کارت شرکت در آزمون مشاهده کنند، باید برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق سایت سازمان سنش تا روز جمعه اقدام کنند.

وی افزود: چنانچه موارد اصلاح شده مغایر با ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام باشد مورد یا موارد اصلاحی لحاظ نمی‌شود و در صورتیکه نسبت به بندهای جنس، معلولیت، و معارف تفاوتی مشاهده کردند، باید در روز پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه کنند.


تگ هاي مطلب: کارشناسی علمی کاربردی, زمان توزیع کارت ورود به جلسه, دانشگاه علمی کاربردی, کنکور کارشناسی علمی کاربردی
منبع خبرخبر گزاری ایسنا
تاريخ انقضاء:20 اردیبهشت 92
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی