سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

دفترچه‌های رنگی سوالات در انتظار کنکوری‌های 92

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
5 تیر
دفترچه‌های رنگی سوالات در انتظار کنکوری‌های 92

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام توزیع بسته‌های رنگی مختلف دفترچه سوالات در میان داوطلبان کنکور92، گفت‌: بسته‌های دفترچه سوالات کنکور با رنگ‌های مختلف و بر اساس گروه آزمایشی در میان داوطلبان توزیع می‌شود.

حسین توکلی با بیان اینکه دفترچه‌ سوالات و پاسخنامه گروه‌های آزمایشی پنجگانه در بسته‌های رنگی نایلونی متفاوت بسته‌بندی شده‌اند، اظهارکرد: دفترچه‌های آزمایشی گروه آزمایشی ریاضی و فنی در بسته‌های سبز، هنر در بسته‌های صورتی، علوم تجربی در بسته‌های آبی، زبان‌ در بسته‌های نارنجی و علوم انسانی در بسته‌های قرمز رنگ بسته‌بندی شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه دفترچه‌های عمومی و اختصاصی به همراه پاسخنامه به صورت شخصی سازی شده برای هر داوطلب در بسته نایلونی قرار می‌گیرد، تصریح کرد: این بسته‌ها پلمپ شده است و اگر در بسته‌ای باز باشد مخازن حق قبول کردن آن را ندارند.

 

توکلی با اشاره به شخصی سازی دفترچه‌های عمومی و اختصاصی در آزمون سراسری، گفت: در هر دفترچه کلیه مشخصات داوطلبی اعم از نام و نام خانوادگی، عکس، شماره داوطلبی و محل حوزه برگزاری درج شده است.

 

مشاور عالی سازمان سنجش در خاتمه با بیان اینکه شخصی سازی و تنوع سوالات در کلیه گروه‌های آزمایشی اجرا شده است، اظهارکرد: تنوع دفترچه‌ها موجب ارتقای امنیت و جلوگیری از هرگونه تخلف در آزمون می‌شود.

 

تگ هاي مطلب: دفترچه سوالات کنکور سراسری 92, سوالات کنکور سراسری 92, آزمون سراسری 92, کنکور سراسری سال 92, سازمان سنجش, sanjesh.org
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی