فراخوان استخدام دولتی و خصوصی
ثبت نام وام ازدواج

ثبت نام فوری وام ازدواج برای همه بانک ها در تمامی شهرها

آغاز پرداخت وام ازدواج 15 میلیون تومانی از 18 اردیبهشت

دسته بندي: وام ازدواج / ثبت نام های اینترنتی
18 فروردین
طبق اعلام بانک مرکزی بر اساس مصوبه بودجه سال 97 کشور از 14 فروردین ماه سال 97 کلیه بانک‌ها موظف به پرداخت وام 1 میلیون تومانی ازدواج می باشند.
بر همین اساس سایت ثبت نام وام ازدواج بانک مرکزی مبلغ اعلام شده در این سایت را به روز رسانی کرد و از تاریخ در این خبر مبلغ 150 میلیون ریال را برای وام ازدواج نمایش می دهد. ( در تصویر زیر قابل مشاهده است ).

تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي هريك از زوجها در سال 1397 صد و پنجاه ميليون ريال با دوره بازپرداخت پنجساله مي باشد."
بنابراین و بر اساس بخشنامه شماره 97.4773 مورخ 1397.1.14 بانك مركزي، پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج در اولويت نخست پرداخت تسهيلات قرض الحسنه قرار دارد و تمام بانكها و موسسات اعتباري ملزم به پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج از محل مجموع سپرده هاي قرض الحسنه پس انداز و جاري هستند. مبلغ اين تسهيلات براي هر يك از زوجين، صد و پنجاه ميليون ريال با دوره بازپرداخت پنج ساله (60 ماهه) و نرخ كارمزد 4 درصد است.
همچنین با توجه به مفاد ماده 50 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، افراد مندرج در این قانون، مشمول دریافت قرض‌الحسنه ازدواج به میزان دو برابر افراد عادی (مبلغ سیصد ميليون ریال و با رعایت سایر شرایط و ضوابط اعطای این تسهیلات) هستند.
افرادی که امسال، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج دریافت می‌کنند، مشمول سقف های مقرر در قانون جدید هستند.
متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج می‌توانند با مراجعه به آدرس https://ve.cbi.ir/ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام كنند.
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها