سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

ظرفیت پذیرش و زمان انتشار کلید سوالات ارشد علوم پزشکی 92

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
8 خرداد
ظرفیت پذیرش و زمان انتشار کلید سوالات ارشد علوم پزشکی 92

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به آغاز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی با رقابت 71 هزار داوطلب در 30 شهر و 31 حوزه امتحانی، از مهلت ویرایش انتخا‌ب‌های محل داوطلبان طی روزهای 19 تا 22 خرداد ماه خبر داد.

وی با بیان اینکه ویرایش انتخاب محل آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی طی روزهای 19 تا 22 خرداد ماه انجام می‌شود، اظهارکرد: داوطلبان می‌توانند مشخصات شناسنامه‌ای خود را در صورت لزوم طی روزهای جمعه تا یکشنبه 10 تا 12 خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir ویرایش کنند.

وی با اشاره به پذیرش 5195 داوطلب در آزمون ارشد علوم‌پزشکی، گفت: از این تعداد، ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی 4114 نفر، دوره شبانه 65 نفر، شعب بین‌الملل 362 نفر، دانشگاه آزاد 275 نفر و دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله 79 نفر است.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه مدت زمان پاسخگویی برای کلیه رشته‌ها 160 دقیقه است، اظهارکرد: داوطلبان باید حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

حسن‌زاده با اشاره به طراحی سوالات آزمون کلیه رشته‌ها به صورت تستی چهار جوابی، گفت: به هر پاسخ صحیح سه نمره و برای هر پاسخ اشتباه و یا دو پاسخ به یک سوال، یک نمره منفی تعلق می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه هر گونه خدشه و آسیب به پاسخنامه در تصحیح آن تاثیر داشته و مسوولیت آن به عهده داوطلب است، خاطرنشان کرد: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار داوطلب، یک قطعه عکس 4*3، مداد مشکی نرم، مداد تراش، پاک‌کن و سنجاق (جهت الصاق کارت به سینه) الزامی است.

انتشار کلید اولیه سوالات کلیه رشته‌ها در 19 خرداد ماه

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات کلیه رشته‌ها در 19 خرداد ماه، گفت: در صورتی که نسبت به هر یک از سوالات بر اساس کلید اعلام شده اعتراضی وجود داشته باشد، داوطلب می‌تواند درخواست خود را حداکثر 25 خرداد ماه بر اساس فرم اعلام شده فقط به صورت اینترنتی ارسال کنند.

تگ هاي مطلب: ارشد علوم پزشکی, ارشد پزشکی 92, کنکور ارشد پزشکی 92, ظرفیت پذیرش ارشد پزشکی, زمان انتشار کلید سوالات ارشد پزشکی, سال 92, sanjeshp.ir
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک

توکی در 14/03/1392 - 21:29 نوشته:

اعلام کلیدسوالات ارشد پزشکی سال 92 چه تاریخی است؟

اعلام کلید سوالات ارشد پزشکی چه تاریخی است؟
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی