سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

زمان ویرایش انتخاب محل و اعتراض به سوالات ارشد پزشکی 92

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
20 خرداد
زمان ویرایش انتخاب محل و اعتراض به سوالات ارشد پزشکی 92

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از مهلت ویرایش انتخاب محل تحصیل آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم‌پزشکی تا روز چهارشنبه 22 خرداد ماه خبر داد.

با اشاره به تغییر در ظرفیت برخی از رشته محل‌های آزمون ارشد علوم پزشکی 92، گفت: بر این اساس داوطلبان می‌توانند تا روز چهارشنبه 22 خرداد ماه 92 نسبت به تصحیح و ویرایش انتخاب محل خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: در برخی از رشته‌ها تغییراتی در محل و ظرفیت پذیرش به وجود آمده است، بنابراین داوطلبان باید دقت لازم را در تصحیح انتخاب‌های خود داشته باشند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: داوطلبان رشته تاریخ علوم پزشکی باید دقت داشته باشند در صورت عدم ثبت انتخاب محل، مراتب به منزله انصراف محسوب شده و از روند سنجش حذف خواهند شد.

وی با بیان اینکه در رشته‌هایی که دانشجو به صورت مشترک در هر دو دانشگاه پذیرش می‌شود، فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدا(اول) خواهد بود، خاطرنشان کرد: رشته‌های مربوط به دانشگاه آزاد تابع قوانین و مقررات دانشگاه مربوطه هستند و داوطلبان جهت کسب اطلاعات باید به آن دانشگاه مراجعه کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات کلیه رشته‌ها، گفت: در صورتی که نسبت به هر یک از سوالات بر اساس کلید اعلام شده اعتراضی وجود داشته باشد، داوطلب می‌تواند درخواست خود را حداکثر 25 خرداد ماه بر اساس فرم اعلام شده فقط به صورت اینترنتی ارسال کنند.

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 رشته‌های گروه پزشکی در 9 و 10 خرداد ماه با رقابت 71 هزار داوطلب در 30 شهر و 31 حوزه امتحانی برگزار شد.

تگ هاي مطلب: ارشد علوم پزشکی, کارشناسی ارشد وزارت بهداشت, کارشناسی ارشد علوم پزشکی 92, زمان ویرایش اطلاعات ارشد علوم پزشکی 92, اعتراض به سوالات ارشد پزشکی, sanjeshp.ir
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
تاريخ انقضاء:22 خرداد 92
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی