سایت کاریابی جویا کار

آیا کافی نت یا دفتر خدمات اینترنتی دارید؟
همین حالا اینجا کلیک کنید

افزایش ظرفیت‌ آزمون ارشد علوم پزشکی

دسته بندي: اخبار / کافی نت‌ها کنکورها دانشگاه‌ها ثبت نام اینترنتی / کنکور، آزمون و دانشگاه
13 مرداد
افزایش ظرفیت‌ آزمون ارشد علوم پزشکی

رییس مرکز سنجش اموزش پزشکی از افزایش ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی خبر داد.

وی با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی، اظهارکرد: بر اساس اعلام دبیر خانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی علاوه بر ظرفیت‌های اعلام شده‌،‌ ظرفیت پذیرش دربرخی از رشته هی امتحانی افزایش یافته است.

وی در خصوص جزئیات افزایش ظرفیت پذیرش این دوره از آزمون، گفت: در مجموع 182 ظرفیت به ظرفیت پذیرش این دوره از آزمون اضافه شده است که از این تعداد 83 ظرفیت به دانشگاه‌های علوم پزشکی، ‌11 ظرفیت به دانشگاه آزاد و 88 ظرفیت به شعب بین‌الملل اضافه شده است.

حسن زاده افزود: داوطلبان می‌توانند از ساعت 12 امروز تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 15 مرداد ماه نسبت به ویرایش انتخاب رشته محل‌های تحصیل خود اقدام کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی تاکید کرد: تاریخ ویرایش انتخاب محل‌های تحصیل به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و آخرین مهلت ویرایش جهت افزایش محل‌های پذیرش جدید و یا تصحیح انتخاب‌های قبلی است.

شایان ذکر است، پیش از این ظرفیت پذیرش 5195 نفر اعلام شده بود که از این تعداد 4114 نفر در دانشگاه‌های علوم پزشکی، 65 داوطلب در دوره شبانه، 362 داوطلب در واحد بین‌الملل، 275 داوطلب در دانشگاه آزاد و 79 در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله بودند که اکنون نیز به این میزان ظرفیت اضافه شده است.

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی با رقابت 71 هزار داوطلب در روزهای نهم و دهم خرداد ماه 92، در 30 شهر و 31 حوزه امتحانی برگزار شد.

تگ هاي مطلب: ارشد علوم پزشکی, کارشناسی ارشد علوم پزشکی 92, کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 92, ویرایش انتخاب محل علوم پزشکی, ظرفیت ارشد پزشکی
منبع خبرخبرگزاری ایسنا
اشتراک گذاري در:تلگرام کلوب فيس نما لينکداين گوگل پلاس توئيتر فيس بوک
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
دسته بندی ها
دریافت رایگان اخبار کنکور از طریق ایمیل
تبلیغات متنی